پروژه مسکونی در Mahmutlar آلانیا

WhatsApp
M2 122-299
تعداد اتاق 2+1, 3+1
قیمت
قیمت اصلی به ارز فروشنده : € 170.000
تضمین بهترین قیمت ملک تضمین بهترین قیمت ملک

پروژه محموتلار در دست ساخت است و انتظار می رود تا سال 2021 آماده شود. محموتلار منطقه محبوب آلانیا است که در دریای مدیترانه قرار دارد و ساحل زیبا و آثار تاریخی گردشگری شگفت انگیز دارد. این منطقه یکی از جذاب ترین مناطق آنتالیا است که هر ساله میزبان هزاران گردشگر است.

مساحت این پروژه 2001 متر مربع است و از یک ساختمان در یازده طبقه تشکیل شده است. فقط دو نوع ملک برای فروش وجود دارد ، آپارتمان های دو خوابه استاندارد و آپارتمان های 1+3 پنت هاوس.

طراحی پروژه با تزئینات خاص خود در باغ مشترک ، اطراف استخر ، فضای داخلی امکانات اجتماعی داخلی و همچنین طراحی آپارتمان ، حس زندگی در یک کاخ سلطنتی را تداعی می کند.

چرا این ملک یک سرمایه گذاری عالی است؟
  • در اولین خط رو به ساحل واقع شده است. منظره دریا و منظره کوه را برای همه آپارتمان ها فراهم می کند.
  • آپارتمان های بزرگ 1+2 و پنت هاوس 1+3 دارد.
  • مصالح ساختمانی با کیفیت بالا.
  • قیمت ها شامل مبلمان ، لوازم خانگی و منسوجات می شود. با این حال ، اگر ترجیح می دهید خودتان تهیه کنید ، قیمت سفارشی برای شما ساخته می شود.
  • این قیمت ها همچنین شامل هزینه های قابل اجرا برای کلیه مدارک مرتبط مانند تاپو ، بیمه زلزله ، ثبت نام آب و برق و ISKAN است.
  • همه آپارتمان ها دارای دو حمام و رختکن هستند. آپارتمان های پنت هاوس سونا اختصاصی دارند.
  • امکانات اجتماعی مانند استخر روباز ، استخر سرپوشیده با جکوزی ، سونا ، حمام ترکی ، پارکینگ داخلی ماشین ، سالن بدن سازی و زمین بازی کودکان وجود دارد.
  • این پروژه 50 متر با دریا فاصله دارد ، 50 متر با مغازه ها ، 28 کیلومتر تا فرودگاه Gazipasa ، 130 کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا و 12 کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارد.

این پروژه یک سبک زندگی با کیفیت بالا را در مقابل سواحل آبی شگفت انگیز دریای مدیترانه تضمین می کند. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت

پلان طبقهقیمت
2+1$ 200,871
تاریخ تحویل Jun 2021
درخواست اطلاعات بیشتر
اضافه به لیست علایق
نرخ ارز, 06 April 2021 1 USD=8.15, 1 EUR=9.63, 1 GBP=11.28

دیگر خانه های یافت شده در محدوده انتخابی

خرید ملک در ترکیه
به عقب
برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید