خرید ملک بصورت آنلاین در ترکیه با سیستم وب Tapu

what is web tapu

 سیستم وب تاپو امکان خرید ملک به صورت آنلاین در ترکیه را فراهم می کند

با شیوع ویروس کرونا در جهان در ابتدای سال 2020، دولت ها مجبور شدند برای نگه داشتن شهروندان خود در خانه، اندازه گیری‌هایی را انجام دهند، که تبعا به بسیاری از مشاغل آسیب رساند. با این حال ، برای پویا نگه داشتن بازار املاک و مستغلات ترکیه و اجازه انجام معاملات ، از 18 مارس 2020 ، دفتر ثبت اسناد و املاک ترکیه برنامه آنلاین جدیدی را تحت عنوان Web Tapu اعلام کرد. این سیستم جدید امکان انجام مراحل کامل فروش ملک به صورت آنلاین را فراهم می کند.

 

thousands of properties sold online in turkey


30،000 املاک در عرض 2 هفته با وب تاپو به فروش رسید

بلافاصله پس از اعلام سیستم جدید ، که امکان خرید آنلاین ملک را در هجدهم مارس فراهم کرد ، 30،000 ملک تا پایان مارس به صورت آنلاین فروخته شد. 15000 ملک فقط در استانبول در مناطقی مانند Esenyurt ، Umraniye ، Beylikduzu و غیره فروخته شد. فروش آنلاین ملک در استانبول با آنکارا ، ازمیر ، آنتالیا و بورسا ادامه یافت.

 

نحوه خرید ملک بصورت آنلاین در ترکیه

Turkey Expert به عنوان یک شرکت املاک و مستغلات پیشرو در استانبول (در کنار مکان های دیگری مانند کوش آداسی ، آنتالیا ، آلانیا و بدروم) خدمات خرید آنلاین را ارائه می دهد. خدمات ما برای خرید ملک بصورت آنلاین شامل موارد زیر می شود:

 

buy property online turkey


نمایش مجازی املاک

با استفاده از ابزار ارتباطی که شما ترجیح می دهید (مانند اسکایپ یا واتس اپ) ، تیم فروش ما از ملک های مورد علاقه شما بازدید کرده و به شما اتاق ها و تمام جزئیات را توضیح می دهد. پس از یافتن بهترین املاک و مستغلات ، روند مذاکره انجام می شود که  با کنفرانس های ویدئویی بین فروشنده و سایر اشخاص حقوقی در صورت لزوم ، تسهیل می شود.

 

و سرانجام ، تیم حقوقی ما کارهای سخت را انجام می دهد تا معامله را با موفقیت انجام دهد. با استفاده از برنامه وب تاپو ، بدون نیاز به مراجعه حضوری به ملک ، می توانید ملک را خریداری کرده و به مالک قانونی تبدیل شوید.

 

ما صحبت با شما بسیار خوشحال خواهیم شد. آیا سوال یا درخواستی دارید؟ با ما تماس بگیرید.

Published on 1399-07-19
Updated on 1399-07-23