راهنمای گام‌به‌گام خرید ملک در ترکیه

step by step property buying2

خرید یک ملک در ترکیه در چند سال گذشته برای خارجی ها بسیار ساده تر شده است و بسیار سریع پیش می‌رود. اما این بدان معنا نیست که هیچ آمادگی مورد نیاز نیست.

در ادامه راهنمای گام به گام خرید ملک در ترکیه به عنوان یک شهروند خارجی را به شما خواهیم گفت:

1. در مرحله اول جستجوی املاک موردنظر خود را شروع می‌کنید و نیازهای خود را مشخص می‌کنید. با مراجعه به اطلاعات و پیشنهادات وب سایت ما می‌توانید این کار را شروع کنید. ما مناطق مختلفی را در امتداد شبه جزیره ترکیه تحت پوشش داریم، از آنتالیا تا استانبول و با تعداد زیادی پیشنهاد. املاک ذکر شده ما با دقت و اطمینان از سودآوری، کیفیت خوب و بی‌خطر بودن برای سرمایه‌گذاری انتخاب شده‌اند.

step by step property buying8

2. سپس از طریق WhatsApp یا ایمیل با ما تماس بگیرید تا با یکی از مشاوران ما صحبت کنید. مشاوران ما در حرفه خود متخصص هستند. آن‌ها طی سال‌های گذشته بازار املاک و مستغلات ترکیه را به خوبی می‌شناسند.

step by step property buying5

3. شما برای سفر به ترکیه برنامه‌ریزی می‌کنید. مشاوران ما خوشحال می شوند که در رزروهای شما به شما کمک کنند. ما سفرهای بازرسی رایگان پیشنهاد نمی‌دهیم زیرا می خواهیم به مشتریان خود این آزادی را بدهیم كه اطراف خود را ببینند. ما اطمینان داریم که می‌توانیم بهترین معاملات املاک را در استانبول، ازمیر، کوش آداس ، بدروم، آنتالیا، آلانیا و فتحیه ارائه دهیم.

4. آیا ملک خود را پیدا کرده‌اید؟ اکنون وقت آن است که کاری را که در آن متخصص هستیم، انجام دهیم: دریافت بهترین معامله برای ملکی که انتخاب کرده اید. ما برای قیمت شما مذاکره خواهیم کرد، درباره برنامه‌های پرداخت، مشوق ها و شرایط و ضوابط تحویل صحبت خواهیم کرد.

step by step property buying7

5. پس از اطمینان از آپارتمان یا ویلا، بهترین کار این است که یک قرارداد رزرو کنید. رزرو یک ملک توصیه می‌شود، زیرا بازار املاک و مستغلات در ترکیه پر جنب و جوش است و پیشنهادات سودآور برای مدت طولانی در بازار باقی نمی‌مانند.

step by step property buying3

6. بقیه موارد شامل فعالیتهای حقوقی است. یک وکیل تعیین شده توسط شما این کارها را انجام می‌دهد. شما می‌توانید با وکالت نامه به یک وکیل اجازه دهید تا این مراحل را انجام دهد. اگر به کمک نیاز دارید، شرکت ما با وکلای باتجربه، دفاتر اسناد رسمی و مترجمان حقوقی بسیاری در ارتباط است.

step by step property buying1

7. خرید ملک خود در ترکیه را به شما تبریک می‌گوییم! سند مالکیت ملک را که Tapu نامیده می‌شود، دریافت می‌کنید. Tapu سندی است که نشان می‌دهد چگونه املاک شما در کاداستر ثبت شده است و می‌تواند به هر نامی که دوست دارید آن را ثبت کنید.

Published on 2020-10-08
Updated on 2020-10-14