خرید ملک با تضمین بهترین قیمت

best property price guarantee1

 

ما در TurkeyExpert.com مفتخریم که بهترین قیمت‌ها را به مشتریان خود ارائه می‌دهیم. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا قیمت‌ها به‌روز باشند. برای پروژه‌های املاک و مستغلات، قیمت‌های ذکر شده "قیمت‌های اعلام شده توسط فروشندگان" است و ما تلاش خواهیم کرد تا مقدار زیادی در مورد قیمت‌های لیست شده مذاکره کنیم، روند مذاکره بهتر است زمانی انجام شود که شخصاً حضور داشته باشید.

 

چرا قیمت املاک در وبسایت نوسان دارد؟

نوسانات جزئی به دلیل نوسان نرخ ارز است. قیمت املاک در ترکیه اغلب به لیر ترکیه است، با این حال، بیشتر بازدیدکنندگان ما دوست دارند آنها را با ارزهای یورو یا دلار مشاهده کنند. ما نرخ ارز خود را با استفاده از نرخ بانک مرکزی ترکیه همگام‌سازی می‌کنیم و سعی می کنیم این همگام‌سازی را حداقل در 2 یا 3 ماه یک بار انجام دهیم. نوسانات نرخ ارز بر روی قیمت ملک در وبسایت ما منعکس خواهد شد، بنابراین ممکن است هر از چند گاهی تغییرات جزئی داشته باشند.

 

نرخ فعلی استفاده شده در وب سایت ما را می‌توانید در این لینک مشاهده کنید: نرخ ارز لیر ترکیه

 

آیا قیمت ها قابل مذاکره هستند؟

ما در Turkey Expert در مورد مهارت‌های مذاکره فروتن نیستیم. ما در کنار یافتن نمونه کارهای مناسب برای هر مشتری در این زمینه پیشرو هستیم. ما معتقدیم که مذاکره بر اساس اطلاعات و هوش است، نه بر اساس روابط خوب دوستان با دفاتر فروش یا صاحبان املاک.

 

قانون پایین‌ترین قیمت

ما مشتاق به‌روز نگهداشتن قیمت‌های خود در پایین‌ترین سطح ممکن هستیم. لطفا در صورت مشاهده یک ملک با قیمت‌ پایین‌تر یک در جای دیگر، با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت آن را بررسی کنیم.

Published on 1399-12-22
Updated on 1399-12-22