بومونتی (Bomonti)، محله‌ای پرتردد در تمام ساعات شبانه روز

bomonti the neighborhood that never3

بومونتی در مرکز استانبول قرار دارد و تقریباً به همه جا دسترسی آسانی دارد. این باعث می‌شود که در هنگام بازدید از شهر، انتخاب شماره یک بومی‌ها و خارجیان برای زندگی یا اقامت موقت در استانبول باشد. با این حال، تنها دلیل برای انتخاب این محله، دسترسی آسان به سایر نقاط استانبول نیست. بلکه شما می‌توانید اوقات خوشی را در بومونتی تجربه کنید.

bomonti the neighborhood that never6

 

Bomonti مناسب هر سلیقه‌ای


بومونتی بسیاری از رستوران‌های عالی با غذاهای جهانی و محلی را در خود جای داده است و به یکی از محبوب‌ترین مناطق برای تجربه غذایی عالی تبدیل شده است.

به عنوان مثال ، اگر غذای ایتالیایی دوست دارید، ممکن است Isola یک انتخاب عالی برای شما باشد. این رستوران غذای ایتالیایی اصیل را در محیطی دنج و همچنین چیدمان جذاب در فضای آزاد فراهم می‌کند.

bomonti the neighborhood that never7

 

با این حال، اگر بیشتر به غذاهای محلی علاقه دارید و دوست دارید غذاهای ترکی سنتی را امتحان کنید ، بهترین انتخاب کیلیمانجارو (Kilimanjaro) است. این رستوران غذاهای بین المللی را نیز ارائه می‌دهد.

Kilimanjaro دارای فضای وسیع و تراسی زیبا در بیرون است و یک تجربه عالی صرف غذا را در کنار موسیقی آرامش‌‌بخش ارائه می‌دهد.

 

bomonti the neighborhood that never4

بومونتی، بهشت بهترین نوشیدنی‌ها

چه به دنبال آب میوه های تازه، نوشیدنی های سرد و طبیعی یا نوشیدنی‌های گرم باشید، بومونتی بهترین انتخاب برای شما است.

بسیاری از کافه‌ها در خیابان‌های آن واقع شده است که قهوه‌های گرم، شیرینی‌های گرم و دسر سرو می‌کنند.

bomonti the neighborhood that never1

علاوه بر نوشیدنی و غذا ، بومونتی مکانی برای یک تجربه خرید بی نظیر است!

تعطیلات آخر هفته در بومونتی راهی برای داشتن یک تجربه خرید بی نظیر است. روزهای یکشنبه میزبان بازار عتیقه معروف در Ferikoy است، در حالی که شنبه‌ها بازار ارگانیک برپا است.

bomonti the neighborhood that never5

جدیدترین موزه بومونتی

یک موزه عکاسی جدید به تازگی در بومونتی افتتاح شده است که کارهای عالی Guler را به نمایش می‌گذارد و در مورد این عکاس برجسته نمایشگاهی را برای بازدیدکنندگان برگزار می‌کند.

این موزه، سفر به گذشته استانبول را ارائه می‌دهد، جایی که اکنون یک شهر بزرگ محسوب می‌شود. در این تجربه خارق العاده شاهد تحول عظیمی که در استانبول رخ داده است، خواهید بود و ساختمان‌هایی را به شما نشان می‌دهد که دیگر وجود ندارند.

بازدید از این موزه باعث می‌شود شهر شگفت انگیز استانبول را بیش از پیش تحسین کنید.

bomonti the neighborhood that never2

عاشق شب هستید؟


Babylon، قطب موسیقی در استانبول در بومونتی واقع است. Babylon در سال 1999 توسط positiz تاسیس شد و در سال 2015 به Bomontiada نقل مکان کرد. مکانی که عاشقان هنر و موسیقی باید از آن دیدن کنند. در آنجا از کنسرت‌های زنده و موسیقی هنرمندان بین المللی و ترک لذت خواهید برد.

 

با زندگی در بومونتی زندگی منحصر به فردی را در قلب استانبول تجربه می‌کنید. اگر از زندگی در چنین منطقه‌ای فوق العاده هیجان زده شده‌اید، از املاک ما در بومونتی شیشلی بازدید نمایید و برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.

 

Published on 1399-12-06
Updated on 1401-07-20