بومونتی (Bomonti)، محله‌ای که هرگز نمی‌خوابد

bomonti the neighborhood that never3

 

Bomonti در مرکز استانبول واقع شده است و تقریباً به همه جا دسترسی آسان دارد. این امر باعث می شود تا هنگام بازدید از شهر به الویت اول بسیاری از افراد برای زندگی یا اقامت تبدیل شود.

با این حال ، شما فقط در بومونتی نمی مانید زیرا می توانید به راحتی به مکان های مختلف استانبول بروید ، اما تجربه فوق العاده و سرگرم کننده‌ای در Bomonti خواهید داشت.

 

bomonti the neighborhood that never6


Bomonti ، مناسب هر سلیقه‌ای

 

بومونتی به دلیل تجربه غذایی منحصر به فرد خود مشهور است و بسیاری از رستوران های عالی با غذاهای جهانی و محلی را میزبانی می کند.

به عنوان مثال ، اگر غذای ایتالیایی دوست دارید ، ممکن است Isola یک انتخاب عالی برای شما باشد. این رستوران غذای ایتالیایی اصیل را در یک محیط دنج داخلی و همچنین چیدمان نشاط آور در فضای آزاد فراهم می کند.

 

bomonti the neighborhood that never7


با این حال ، اگر بیشتر به غذاهای محلی علاقه دارید و دوست دارید خود را با یک غذای ترکی سنتی سیر کنید ، بهترین انتخاب کیلیمانجارو (Kilimanjaro) است. این رستوران غذاهای بین المللی را نیز ارائه می دهد.

Kilimanjaro دارای فضای وسیع و تراس زیبا در بیرون است و یک تجربه عالی صرف غذا را در کنار موسیقی آرامش بخش را ارائه می دهد.

 

bomonti the neighborhood that never4


بومونتی، بهشت بهترین نوشیدنی ها

 

چه به دنبال آب میوه های تازه ، نوشیدنی های سرد و طبیعی یا نوشیدنی های گرم باشید، بومونتی بهترین مکان برای شماست.

بسیاری از کافه ها در خیابان های آن پراکنده شده و قهوه های گرم ، شیرینی های گرم و دسر سرو می کنند.

 

bomonti the neighborhood that never1


علاوه بر نوشیدنی و غذا ، بومونتی مکانی برای یک تجربه خرید بی نظیر است!

 

تعطیلات آخر هفته در بومونتی راهی برای داشتن یک تجربه خرید بی نظیر است. روزهای یکشنبه میزبان بازار عتیقه معروف در Ferikoy است ، در حالی که شنبه ها بازار ارگانیک برپا است.

 

bomonti the neighborhood that never5


جدیدترین موزه بومونتی

 

 

یک موزه عکاسی جدید به تازگی در بومونتی افتتاح شده است که کارهای عالی Guler را به نمایش می گذارد و در مورد این عکاس برجسته جلساتی را برای بازدیدکنندگان برگزار می کند.

این موزه سفر به گذشته استانبول را ارائه می دهد ، شهری که هم اکنون یک شهر بزرگ محسوب می شود. این یک تجربه خارق العاده است که شاهد تحول عظیمی که در استانبول رخ داده است باشید و ساختمان هایی را به شما نشان می دهد که دیگر وجود ندارند.

بازدید از این موزه باعث می شود شهر شگفت انگیز استانبول را بیش از پیش تحسین کنید.

 

bomonti the neighborhood that never2


عاشق شب هستید؟ پس با ما باشید

Babylon ، قطب موسیقی در استانبول ، در بومونتی است. Babylon در سال 1999 توسط positiz تاسیس شد و در سال 2015 به Bomontiada نقل مکان کرد. مکانی که عاشقان هنر و موسیقی باید از آن دیدن کنند.

 در آنجا از کنسرت های زنده و موسیقی هنرمندان بین المللی و ترک لذت خواهید برد.

  

زندگی در بومونتی در قلب استانبول است و زندگی منحصر به فردی را تجربه می کنید. اگر از زندگی در چنین منطقه ای فوق العاده هیجان زده شده اید ، پس وقت خود را تلف نکنید.

وسایل خود را بسته بندی کنید و به استانبول بیایید ، جایی که املاک مدرن و پیشرفته در انتظار شما هستند.

 

Published on 2021-02-24
Updated on 2021-02-24