ویلا بزرگ با چشم انداز دریا و باغ بزرگ در Ortakent بدروم

M2 150
سن ساختمان 16-20
تعداد اتاق 4+1
مسافت تا مرکز خرید 1 km
مسافت تا ساحل 450 m
حیاط 750 m2
قیمت

ویلا از 2 طبقه، زیرزمین و باغ تشکیل شده است. این ملک دارای یک باغ بزرگ است که مساحت آن 750 متر مربع و مساحت ساختمان 150 متر مربع به همراه چشم انداز خیره کننده دریا است. طبقه همکف ویلا دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اپن، 1 حمام و تراس است. طبقه 1 دارای 3 اتاق خواب، 1 حمام و بالکن است. همچنین یک زیرزمین وجود دارد که دارای یک اتاق خواب میهمان است که به همراه یک سرویس بهداشتی متصل از باغ قابل دسترسی است.امکانات
  • منطقه BBQ در باغ با باربیکیوی سنگی
  • چشم انداز عالی ساحل
  • استخر
  • کمدهای داخلی
  • آشپزخانه مدولار
  • حمام‌ها با تجهیزات خوب و با کیفیت مجهز شده‌اند


موقعیت مکانی ملک
اگر به دنبال خانه‌ای هستید که نه تنها برای تعطیلات بلکه برای زندگی در طول سال مناسب باشد، Ortakent بدروم مکان خوبی خواهد بود. چندین مغازه و سوپرمارکت در فاصله پیاده‌روی کمیاز ملک قرار دارد. بیمارستان ها و داروخانه ها در فاصله 1 کیلومتری ویلا واقع شده اند. همیشه می توانید از قدم زدن در ساحل که فقط 450 متر با ویلا فاصله دارد لذت ببرید.چرا خرید این ملک را توصیه می‌کنیم؟
خرید این ویلا در بدروم فرصت خوبی برای خرید ویلا بی نظیری است که به زیبایی طراحی شده و برای انواع مختلف خانواده ساخته شده است. در منطقه محبوب Ortakent در بدروم واقع شده است، امکانات کافی برای ساکنان وجود دارد و حمل و نقل عمومی نیز به راحتی قابل دسترسی است. ویلا بزرگ است و به راحتی می تواند یک خانواده بزرگ را در خود جای دهد. با توجه به موقعیت مکانی، ارزش سرمایه‌گذاری خوبی دارد. ویلا دارای یک فضای باغ بزرگ همراه با چشم انداز عالی دریا است.

اطلاعات بیشتر در خواست دارم
اضافه به لیست علایق
نرخ ارز, 20 February 2021 1 USD=7.40, 1 EUR=8.95, 1 GBP=10.36

دیگر خانه های یافت شده در محدوده انتخابی

خرید ملک در ترکیه
به عقب
برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید