خرید آپارتمان در استانبول داخل ساختمانی بسیار لوکس در منطقه Beylikduzu

Ref: 11359
WhatsApp
M2 200
تعداد اتاق 3+2
قیمت
خرید آپارتمان دوخواب دوبلکس ۲۰۰ متری با سه سرویس بهداشتی و استخر در beylikduzu

آپارتمان دوبلکس 2+3 در یک مجتمع با امکانات متعدد در مکانی معتبر واقع شده است. این مجموعه در Beylikduzu در سمت اروپایی استانبول در نزدیکی ایستگاه‌های اتوبوس و مینی‌بوس، بازار و سایر امکانات شهری از جمله بیمارستان‌ها، بازارها و مراکز خرید واقع شده است. علاوه بر این، دریا و مارینا غربی در نزدیکی پروژه قرار دارند.

خرید آپارتمان در استانبول داخل ساختمانی بسیار لوکس در منطقه Beylikduzu 0

این مجموعه دارای ویژگی‌های متمایز بسیاری از جمله یک باغ وحش کوچک، درختان باغ، استخرهای زینتی و یک استخر شنای المپیک است. سایر امکانات اجتماعی شامل مسیرهای پیاده‌روی/دویدن، زمین بازی کودکان، زمین‌های فوتبال و بسکتبال و زمین‌های تنیس و والیبال است. امکانات فنی و سایر خدمات شامل آسانسور در هر بلوک، پارکینگ دو طبقه، پارکینگ مجزا برای مهمانان، ژنراتور و مخازن آب برای سیستم پشتیبان است.

خرید آپارتمان در استانبول داخل ساختمانی بسیار لوکس در منطقه Beylikduzu 1

آپارتمان دوبلکس 200 متر دارای 2 اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، اتاق رختشویی، 2 اتاق انباری، حمام اختصاصی با طراحی سفارشی و 3 اتاق خواب است. همچنین دارای یک بالکن زیبا و جادار محصور شده با شیشه و مجهز به رادیاتور است که امکان استفاده در تمام طول سال را در فضایی دنج فراهم می کند.

خرید آپارتمان در استانبول داخل ساختمانی بسیار لوکس در منطقه Beylikduzu 2

طراحی داخلی آپارتمان دارای جزئیات زیبایی است، مانند یک کف شیشه‌ای شش ضلعی دوتایی که ارتباط بصری بین طبقات ایجاد می‌کند. حمام ها دارای محصولات برند ایتالیایی Bocchi هستند. نورافکن و سیستم روشنایی LED مخفی در سراسر آپارتمان استفاده شده است. آشپزخانه U شکل با کابینت‌های سفید و میزهای مشکی به خوبی تجهیز شده است و فضای ذخیره سازی کافی و فضای کار را ارائه می‌دهد. همچنین به با اتاق نشیمن ادغام شده است که به تهویه متقابل و توزیع بهتر نور کمک می‌کند.

خرید آپارتمان در استانبول داخل ساختمانی بسیار لوکس در منطقه Beylikduzu 3

This property was published on 28-05-2022.
It was last updated on 30-09-2022.
درخواست اطلاعات بیشتر
افزودن به لیست علاقه‌مندی‌ها
نرخ ارز, 20 January 2023 1 USD=18.89, 1 EUR=20.46, 1 GBP=23.29

دیگر خانه های یافت شده در محدوده انتخابی

فرصت را از دست ندهید
ما هر روز املاک جدیدی را اضافه می‌کنیم
می‌خواهیم جدیدترین لیست املاک خود را به شما ارسال کنیم
خرید خانه در استانبول
برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید