فروش خانه ویلایی در Zekeriyaköy Sarıyer

Ref: 7857
WhatsApp
M2 1000
تعداد اتاق 4+1
قیمت
این خانه 4 خوابه در Sariyer قسمت اعیان نشین استانبول واقع شده، محیطی آرامش بخش برای زندگیست، یک باغچه‌ی بزرگ دارد و نزدیک به جنگل بلگراد است.

این ویلای دوبلکس زیبا در منطقه Zekeriyaköy در قسمت اروپایی استانبول قرار دارد. نزدیک به جنگل بلگراد، مناطق سرسبز و باشکوهترین دانشگاه‌های خصوصی استانبول است. این خانه ویلایی 4 خوابه بوده و مساحت زمین آن 1000 مترمربع است و فضایی آرام و مجلل برای ساکنین فراهم می‌کند. دارای 4 حمام و دستشویی، یک ایوان دارای سایبان و یک باغچه‌ی بزرگ است. 

فروش خانه ویلایی در Zekeriyaköy Sarıyer 0

هر دو طبقه‌ی ویلا از داخل و خارج به هم راه دارند. راه پله روی ایوان به بالکن طبقه‌ی بالا منتهی میشود و رفت و آمد به فضای بیرون را سهولت می‌بخشد. باغچه‌ی بزرگ این ویلا مکانی عالی برای استراحت است و در حیاط پشتی جای کافی برای ساخت استخر(در صورت تمایل) نیز وجود دارد.  

طراحی خوش ذوق داخلی در هنگام ورود شما به ویلا، به شما خوش‌آمد می‌گوید. هر جزء از از ساختمان طوری هماهنگ عمل می‌کند که به طراحی خوب آن جلوه‌ی خاصی می‌بخشد. برای مثال کاشیهای شطرنجی کف، دیوارهای پانل کاری شده با چوب و شومینه‌ی سفیدرنگ این ویلا ظرافت و زیبایی آن را به نمایش میگزارد. ورودیهای بدون درب که اتاقهای مشترک را به هم متصل می‌کند، باعث ایجاد صمیمیت و حس بصری می‌شود که مناسب با فضایی دنج و دلپذیر است.

فروش خانه ویلایی در Zekeriyaköy Sarıyer 1

آشپزخانه این ویلا از نوع بسته است و بر طبق سبک معماری معاصر و اسکاندیناوی طراحی شده و کانتر روی کابینتها از نوع تخته‌ای بوده و درب کابینتها سفید و صاف و از نوع های‌گلاس است.  حمام این ویلا دارای یک وان است و قفسه‌های داخل آن از چوب تیره ساخته شده و از نوع شناور هستند و درب داخل حمام شیشه‌ای است. کف خانه روشن و دلباز است و پنجره‌های از کف تا سقف و بالکنهای این ساختمان، نور طبیعی فراوانی را به فضای داخل هدایت می‌کند.

فروش خانه ویلایی در Zekeriyaköy Sarıyer 2

This property was published on 01-06-2022.
درخواست اطلاعات بیشتر
افزودن به لیست علاقه‌مندی‌ها
نرخ ارز, 20 January 2023 1 USD=18.89, 1 EUR=20.46, 1 GBP=23.29

دیگر خانه های یافت شده در محدوده انتخابی

فرصت را از دست ندهید
ما هر روز املاک جدیدی را اضافه می‌کنیم
می‌خواهیم جدیدترین لیست املاک خود را به شما ارسال کنیم
خرید خانه در استانبول
برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید