خرید آپارتمانی در آلتینکوم آنتالیا واقع در فاصله 350 متری از دریا

Ref: 10771
WhatsApp
قیمت
1+1 55-85 m2$ 162,209 - $ 256,395
تغییر واحد پول
تضمین بهترین قیمت ملک تضمین بهترین قیمت ملک

ساختمان جدید 3 طبقه تنها 350 متر با دریا در آلتینکوم آنتالیا فاصله دارد و آپارتمان‌های 1 خوابه با مساحت 50 متر مربع در نزدیکی سواحل، بازارها و حمل و نقل عمومی در منطقه‌ای مطلوب ارائه می‌دهد.

خرید آپارتمانی در آلتینکوم آنتالیا واقع در فاصله 350 متری از دریا 0

ورودی اصلی ساختمان با تخته‌های چوبی که یک لایه عمودی اضافه می‌کند، سایه می‌اندازد و مشخص می‌شود، در حالی که یک رمپ دسترسی معلولان پله‌های منتهی به ورودی را همراهی می‌کند. نما تا حدی با پوشش آجری و قاب‌های چوبی اطراف پنجره‌ها و درهای بالکن پوشیده شده است که عناصر طبیعی را به پایه بتنی ترکیب می‌کند.

آشپزخانه‌ها مجهز به کابینت آشپزخانه و وسایل کاربردی از جمله اجاق گاز، فر و هود هستند. کابینت‌های بالایی سفید با کمدهای پایین چوبی جفت می‌شوند. کفپوش خاکستری توهم یک کف بتنی را ایجاد می‌کند، در حالی که میزهای خاکستری و پشتی طراحی پیوسته با کف‌ها را ایجاد می‌کنند. دارای چیدمان‌های الکتریکی به خوبی توزیع شده در آشپزخانه هستند. استفاده گسترده از الوار در پوشش‌های کف، کابینت‌های چوبی آشپزخانه و کمدهای سفید توکار با تزئینات چوبی مشهود است. همچنین دسته‌های فلزی برای ایجاد کنتراست اضافه شده است.

خرید آپارتمانی در آلتینکوم آنتالیا واقع در فاصله 350 متری از دریا 1

دیوارهای داخلی با رنگ سفید فضای داخلی را روشن و مطبوع نگه می‌دارند، در حالی که تیرهای چوبی درب و پنجره ظاهر یکنواخت را از بین می‌برند. حمام‌ها دارای لوازم بهداشتی با کیفیت بالا، لوله کشی برنجی و کابین دوش هستند که به دیوارهای کاشی سرامیکی سفید درخشش می‌بخشد.

طرح‌های عجیب و غریب سقف، علاقه بصری را برانگیخته می‌کند. سقف‌های ساخته شده با سقف کاذب صدا را ضعیف می‌کند و عملکرد آکوستیک اتاق‌ها را بهبود می‌بخشد. هالوژن‌ها و نورهای توکار به عنوان یک سیستم روشنایی اضافی عمل می‌کنند. دیوارها با رنگ ساتن ضد آب رنگ آمیزی شده‌اند. تعداد بالکن‌ها و حمام‌ها 1 یا 2 عدد است و آشپزخانه‌ها بسته به چیدمان، روباز یا بسته هستند. همه واحدهای مسکونی دارای درب ورودی ضد زنگ با کیفیت بالا، سیستم تهویه مطبوع در هر اتاق، کمد دیواری، دیفون و پرده‌های خارجی اتوماتیک هستند.

خرید آپارتمانی در آلتینکوم آنتالیا واقع در فاصله 350 متری از دریا 2

توضیحات بیشتر

پارکینگ روی زمین
نظارت تصویری
منطقه بسته
روشنایی بیرون ساختمان
آسانسور
گرمایش گاز طبیعی
آنتن ماهواره مرکزی
دیگ و رادیاتور
کاشی لمینت و سرامیک

فاصله‌ها

دریا: 350 متر
مرکز شهر: 7 کیلومتر
حمل و نقل عمومی: 200 متر
ساحل: 400 متر
فرودگاه: 22 کیلومتر
سوپرمارکت: 400 متر
جاده اصلی: 180 متر

This property was published on 22-04-2022.
It was last updated on 05-05-2022.
درخواست اطلاعات بیشتر
افزودن به لیست علاقه‌مندی‌ها
نرخ ارز, 17 May 2022 1 USD=15.91, 1 EUR=16.65, 1 GBP=19.76

دیگر خانه های یافت شده در محدوده انتخابی

فرصت را از دست ندهید
ما هر روز املاک جدیدی را اضافه می‌کنیم
می‌خواهیم جدیدترین لیست املاک خود را به شما ارسال کنیم
خرید ملک در ترکیه
برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید