آپارتمان‌های مجلل در یک مجتمع مسکونی با امکانات اجتماعی در آنتالیا

Ref: 10302
WhatsApp
M2 75-125
تعداد اتاق 1+1, 2+1, 3+1
قیمت
قیمت اصلی به ارز فروشنده : € 233.519
تضمین بهترین قیمت ملک تضمین بهترین قیمت ملک
مجتمع مسکونی شیک در آنتالیا با طراحی و امکانات منحصر به فرد

با خرید آپارتمان در این مجتمع مسکونی مدرنبا کانسپت هتل واقع در Altintas آنتالیا ، صاحب خانه‌ای رویایی شوید.

آپارتمان‌های مجلل در یک مجتمع مسکونی با امکانات اجتماعی در آنتالیا 0

آپارتمان‌ها دارای امکانات کاملی هستند که می‌توانید در یک هتل 4 ستاره پیدا کنید و تمام خدمات مورد نیاز برای سبک زندگی رویایی خود را بیابید.

این مجتمع مسکونی دارای امکانات و خدمات و طراحی منحصر به فرد در تمامی واحدهای مسکونی است. خدمات اجتماعی شامل پذیرش، نگهبانی 24 ساعته، پارک آبی با بار، استخر روباز، زمین بازی کودکان، تناسب اندام، سونا، اتاق بخار، زمین بسکتبال، زمین والیبال و زمین تنیس است. خدمات حمل و نقل به ساحل در نظر گرفته شده است تا دسترسی ساکنین به ساحل را سهولت بخشد.

آپارتمان‌های مجلل در یک مجتمع مسکونی با امکانات اجتماعی در آنتالیا 1

در ساخت تمام فضاها، از مواد باکیفیت استفاده شده است. محوطه دروازه‌ای این مجتمع به‌خوبی محوطه‌سازی شده و با مسیرهای پیاده‌روی و باغ‌های تفریحی تزئین شده است. عملکرد سیستم آبیاری خودکار در باغ، نگهبانی 24 ساعته و سیستم نظارت تصویری موجود است. پارکینگ بالای زمین نیز در پروژه تعبیه شده است.

این مجموعه دارای 2 ساختمان متشکل از 7 طبقه است که هر طبقه دارای پلان بسیار متنوعی است. انواع آپارتمان‌های 1+1، 1+2 و 1+3 دارای 1 تا 2 بالکن و 1 تا 2 حمام هستند که از 75 متر مربع تا 125 متر مربع متغیر است. انواع آشپزخانه اوپن و بسته به انتخاب شما موجود است. مبلمان توکار مدرن و لوازم خانگی درجه یک به عنوان بخشی از امکانات رفاهی نصب می‌شوند.

آپارتمان‌های مجلل در یک مجتمع مسکونی با امکانات اجتماعی در آنتالیا 2

این پروژه همچنین دارای موقعیت ممتاز نزدیک به دریا و ساحل، مرکز شهر، حمل و نقل عمومی، جاده اصلی، سوپرمارکت و فرودگاه است.

دیوارهای ساتن رنگ شده ضد آب، پنجره‌های دوجداره پی وی سی با کیفیت بالا، درب ورودی از جنس استنلس استیل و سرامیک با کیفیت بالا و کفپوش پارکت چند لایه، چیزی است که این آپارتمان‌های لوکس در آنتالیا آلتینباس ارائه می شود.

آپارتمان‌های مجلل در یک مجتمع مسکونی با امکانات اجتماعی در آنتالیا 3

با خرید آپارتمان در این مجتمع مسکونی مدرن هتل مانند واقع در آنتالیا آلتینتاس، صاحب خانه رویایی خود شوید.

هدف توسعه دهندگان پروژه خلق یک هنر واقعی از زندگی در حین طراحی این مجموعه فوق مدرن بود. آپارتمان ها دارای امکانات کاملی هستند که می توانید در یک هتل 4 ستاره پیدا کنید و با عشق و دقت ساخته شده اند. در اینجا می توانید تمام خدمات مورد نیاز برای سبک زندگی رویایی خود را بیابید.

آپارتمان‌های مجلل در یک مجتمع مسکونی با امکانات اجتماعی در آنتالیا 4

مجتمع مسکونی دارای امکانات و خدمات منحصر به فرد و طراحی منحصر به فرد در تمامی واحدهای مسکونی می باشد. خدمات اجتماعی شامل پذیرش، نگهبانی 24 ساعته، پارک آبی با ایستگاه بار، استخر روباز، زمین بازی کودکان، تناسب اندام، سونا، اتاق بخار، زمین بسکتبال، زمین والیبال، و زمین تنیس است. خدمات حمل و نقل به ساحل در لیست در نظر گرفته شده است تا مزیت اضافی را برای ساکنان فراهم کند.

آپارتمان‌های مجلل در یک مجتمع مسکونی با امکانات اجتماعی در آنتالیا 5

در ساخت تمام فضاها، از جمله ایده های تزئینی اضافی در اتاق خواب، فقط از مواد باکیفیت استفاده شده است. قلمرو دروازه‌ای این شی به‌خوبی محوطه‌سازی شده و با مسیرهای پیاده‌روی و باغ‌های تفریحی تزئین شده است. عملکرد سیستم آبیاری خودکار در باغ، نگهبانی 24 ساعته و سیستم نظارت تصویری موجود است. پارکینگ بالای زمین نیز در قلمرو شی ادغام شده است.

آپارتمان‌های مجلل در یک مجتمع مسکونی با امکانات اجتماعی در آنتالیا 6

این مجموعه دارای 2 ساختمان متشکل از 7 طبقه است که هر طبقه دارای طبقه بندی بسیار متنوعی است. انواع آپارتمان های 1+1، 2+1 و 3+1 دارای 1-2 بالکن و 1-2 حمام هستند که از 75 متر مربع تا 125 متر مربع متغیر است. انواع آشپزخانه اوپن و مجزا به انتخاب شما موجود است. مبلمان توکار معاصر و لوازم خانگی درجه یک به عنوان بخشی از امکانات رفاهی آماده نصب می شود.

این پروژه همچنین دارای موقعیت ممتاز نزدیک به دریا و ساحل، مرکز شهر، حمل و نقل عمومی، جاده اصلی، سوپرمارکت و فرودگاه است.

دیوارهای ساتن رنگ شده ضد آب، پنجره های دوجداره پی وی سی با کیفیت بالا، درب ورودی از جنس استنلس استیل، و سرامیک با کیفیت بالا و کفپوش پارکت چند لایه، چیزی است که در این آپارتمان‌های لوکس در Altintas آنتالیا ارائه می‌شود.

انتظار می‌رود این پروژه شگفت انگیز در Altintas آنتالیا تا اکتبر 2023 تحویل داده شود.

امکانات اضافی:

  • دیفون
  • ژنراتور
  • آنتن ماهواره مرکزی
  • آسانسور
  • راه پله و پله مرمر و گرانیت
  • عایق رطوبت، حرارت و صدا
  • سرویس بهداشتی با کیفیت بالا
  • پرده‌های خارجی

This property was published on 19-12-2021.
It was last updated on 31-08-2023.
درخواست اطلاعات بیشتر
افزودن به لیست علاقه‌مندی‌ها
نرخ ارز, 22 July 2023 1 USD=27.16, 1 EUR=30.24, 1 GBP=34.95

دیگر خانه های یافت شده در محدوده انتخابی

فرصت را از دست ندهید
ما هر روز املاک جدیدی را اضافه می‌کنیم
می‌خواهیم جدیدترین لیست املاک خود را به شما ارسال کنیم
خرید ملک در ترکیه
برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید