فروش آپارتمان‌های منحصر به فرد مرتفع و مدرن در Uskudar استانبول

Ref: 6370
WhatsApp
M2 55-220
سن ساختمان 1
تعداد اتاق 1+1, 2+1, 3+1
قیمت

این مجتمع مسکونی که توسط یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های ساخت و ساز املاک و مستغلات در جهان ساخته و توسعه یافته است، مطمئناً یکی از مهیج‌ترین پروژه‌های استانبول خواهد بود. از نوامبر 2019، محوطه کاملاً به پایان رسیده و به صاحبان خانه تحویل داده شده است. این یک پروژه چند فرهنگی است که میزبان خانواده‌های سنتی، گردشگران، افراد محلی و خارجیانی است که به دنبال اولین خانه خود در استانبول هستند. این آپارتمان‌های مسکونی بلند همچنین دارای یک مرکز خرید درجه یک در داخل ساختمان با مارک‌های معتبر مانند LV، Gucci، Hermes و برخی از بهترین غذاخوری‌ها و رستوران‌ها در استانبول است.

توسعه‌دهندگان در حال برنامه‌ریزی برای توسعه این مجموعه بلند با یک هتل 7 ستاره هستند که اولین هتل در استانبول خواهد بود. 


این ملک در منطقه Uskudar در سمت آسیا واقع شده است و دسترسی آسانی به Metrobus، ایستگاه قطار Marmaray و نزدیک ایستگاه Metro دارد.

در داخل محوطه، یک مکان تفریحی وجود دارد و هر چیزی که به ذهن شما در مورد یک زندگی لوکس خطور کند، بدون شک در اینجا یافت می‌شود. اولین سالن سینمایی 4DX در سمت آناتولی استانبول نیز در اینجا قرار دارد و می‌تواند میزبان بیش از دو هزار نفر باشد.


از آپارتمان‌های یک خوابه یک نفره گرفته تا زیر شیروانی‌های بزرگ چهار خوابه برای خانواده‌های بزرگ، محل زندگی برای نیازهای هر خانواده ساخته شده است. این پروژه شناخته شده جهانی در حال حاضر قیمت کمتر از حد متوسط ​​موجود در بازار را ارائه می‌دهد و ثابت شده است که یک فرصت سرمایه‌گذاری توسط کارشناسان املاک ما در استانبول است.


فرصت خود را برای خرید ملک در یکی از مجلل‌ترین و ظریف‌ترین ساختمان‌های بلند استانبول از دست ندهید و اگر دوست دارید از این پروژه بازدید کنید، به ما اطلاع دهید.

Last updated on 24-03-2021

لیست قیمت

پلان طبقهقیمت
1+1$ 296,888
2+1$ 641,888
3+1$ 965,888
60 اقساط ماهانه
درخواست اطلاعات بیشتر
اضافه به لیست علایق
نرخ ارز, 27 May 2021 1 USD=8.42, 1 EUR=10.28, 1 GBP=11.90

دیگر خانه های یافت شده در محدوده انتخابی

فرصت را از دست ندهید
ما هر روز املاک جدیدی را اضافه می‌کنیم
می‌خواهیم جدیدترین لیست املاک خود را به شما ارسال کنیم
خرید آپارتمان در استانبول
برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید