خرید ویلای بزرگ در بیکوز استانبول با استخر خصوصی

Ref: 11196
WhatsApp
M2 600
تعداد اتاق 4+2
حیاط 1200 m2
قیمت
ویلای مجلل 4 طبقه در استانبول دارای 4 اتاق خواب، 5 حمام، 2 اتاق نشیمن، آسانسور، بالکن در هر طبقه و یک تراس روی پشت بام است.

این ویلای چند طبقه در بیکوز که در داخل مجتمعی در زمینی به مساحت 1200 متر مربع با مساحت داخلی 600 متر مربع با طراحی دقیق قرار دارد، فضای نشیمن مجلل را ارائه می‌دهد و در عین حال ارتباط خود را با فضای باز با باغ و استخر اختصاصی خود اعلام می‌کند. این ملک در آکارکنت، بیکوز، یکی از معتبرترین مناطق در سمت آناتولی استانبول واقع شده است.

خرید ویلای بزرگ در بیکوز استانبول با استخر خصوصی 0

ویلا با اندازه بزرگ در 4 طبقه قرار دارد و دارای 4 اتاق خواب، 5 حمام، 2 اتاق نشیمن، آسانسور، بالکن در هر طبقه، و تراس با منظره پانوراما به شهر است. این گستردگی، هر عضو خانواده را قادر می‌سازد تا از حریم خصوصی کافی برخوردار باشد، و به آنها فضایی می‌دهد تا شخصیت خود را همانطور که می‌خواهند در همان خانه نشان دهند. از آنجایی که هر اتاق خواب حمام خود را دارد، اعضای خانواده این فرصت را دارند که فضاهای خود را راحت‌تر تعریف کنند. همچنین، با وجود اندازه کلی خانه، هر طبقه به دلیل بالکن‌های با اندازه خوب که مقدار خوبی از نور طبیعی را به فضای داخلی می‌دهد، به استخر و باغ در سطح زمین متصل است.

خرید ویلای بزرگ در بیکوز استانبول با استخر خصوصی 1

آشپزخانه تک دیواری به خوبی با کابینت‌های جلوی دال با طراحی معماری معاصر تجهیز شده است. لوازم داخلی فولاد ضد زنگ کاملاً با بقیه لوازم که در داخل کابینت‌های مخصوص پنهان شده‌اند ترکیب می‌شوند. میزهای مشکی و پشتی به عمق می‌افزایند و به طرح رنگ خنثی اجازه می‌دهند بعد بصری پیدا کنند. همچنین نورپردازی زیر کابینتی فضای آشپزخانه را بهبود می‌بخشد.

حمام اصلی دارای یک روشویی چوبی شناور دیوار به دیوار با یک قفسه اضافی نزدیک‌تر به سطح کف برای ارائه فضای ذخیره‌سازی اضافی است. کاسه‌های دوتایی روی حوض و شیرهای دیواری از نکات زیبایی شناختی و کاربردی هستند و به زوج‌ها اجازه می‌دهند به طور همزمان از حمام استفاده کنند. همین کانسپت در مورد حمام‌های دیگر نیز صدق می‌کند، در حالی که وسایل لوله‌کشی، شکل سینک‌ها و دسته‌های روشویی تفاوت را نشان می‌دهند.

خرید ویلای بزرگ در بیکوز استانبول با استخر خصوصی 2

اتاق نشیمن اصلی به تراس در سطح زمین باز می‌شود و مستقیماً باغ و استخر را به هم متصل می‌کند. تراس فضای سایه‌دار کافی برای ایجاد دو منطقه مختلف برای نشستن و غذا خوردن فراهم می‌کند. می‌توانید از این فضا برای کباب کردن و معاشرت با مهمانان و اعضای خانواده خود بهره مند شوید.

This property was published on 12-04-2022.
It was last updated on 09-05-2022.
درخواست اطلاعات بیشتر
افزودن به لیست علاقه‌مندی‌ها
نرخ ارز, 23 August 2022 1 USD=18.10, 1 EUR=18.10, 1 GBP=21.45

دیگر خانه های یافت شده در محدوده انتخابی

فرصت را از دست ندهید
ما هر روز املاک جدیدی را اضافه می‌کنیم
می‌خواهیم جدیدترین لیست املاک خود را به شما ارسال کنیم
خرید خانه در استانبول
برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید