خرید ملک در استانبول با استخر لوکس و منحصر به فرد

Ref: 20411
WhatsApp
M2 1350
تعداد اتاق 8+2
قیمت
خرید خانه در استانبول: این ملک زیبا در استانبول دارای 8 اتاق خواب بسیار شیک و با شکوه، 2 اتاق نشیمن، و یک استخر 400 متری بی نظیر است.

به این عمارت مبله جدید و باشکوه در محله مجلل سیلیوری استانبول خوش آمدید. این ملک 3 طبقه با 8 اتاق خواب شیک و 2 اتاق نشیمن مجلل دارای چیدمان 2+8 است که 1350 متر مربع فضای نشیمن را پوشش می دهد.

خرید ملک در استانبول با استخر لوکس و منحصر به فرد 0

هر اتاق خواب با مبلمان راحت و دکورهای شیک تزیین شده که خوابی آرام را تضمین می کند. این عمارت بیش از شش حمام با وسایل مدرن، کاشی کاری شیک، و امکانات دارد.

خرید ملک در استانبول با استخر لوکس و منحصر به فرد 1

فضاهای گسترده ، حس زیبایی شناسی و طراحی ظریف و پیچیده با سبک معاصر را به نمایش می گذارد. پنجره های بزرگ نور طبیعی فراوان را به داخل خانه منتقل می کنند و مناظر دیدنی اطراف را به تصویر می کشند.

خرید ملک در استانبول با استخر لوکس و منحصر به فرد 2
به باغ آراسته‌شده بروید، جایی که شاخ و برگ‌های سرسبز، واحه‌ای آرام ایجاد می‌کنند. در استخر درخشان 400 متری که با تخت و صندلی‌ احاطه شده، آب تنی کنید.

موارد برجسته‌ی دیگر عبارتند از آشپزخانه کاملا مجهز، فضای ذخیره سازی فراوان، گرمایش مرکزی و فناوری پیشرفته. این عمارت باورنکردنی که در نزدیکی برخی از بهترین فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و مکان‌های فرهنگی استانبول واقع شده، نوید بخش راحتی و سبک زندگی مجلل است. زندگی لوکس را در این ملک بی نظیر تجربه کنید - همین امروز با ما تماس بگیرید!

خرید ملک در استانبول با استخر لوکس و منحصر به فرد 3

This property was published on 19-12-1402.
It was last updated on 21-03-2024.
درخواست اطلاعات بیشتر
افزودن به لیست علاقه‌مندی‌ها
نرخ ارز, 13 March 2024 1 USD=32.60, 1 EUR=35.61, 1 GBP=41.66

دیگر خانه های یافت شده در محدوده انتخابی

فرصت را از دست ندهید
ما هر روز املاک جدیدی را اضافه می‌کنیم
می‌خواهیم جدیدترین لیست املاک خود را به شما ارسال کنیم
خرید خانه در استانبول
برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید