پروژه مسکونی بی نظیر با ویلا و آپارتمان در باشاکشهیر استانبول

M2 124-230
سن ساختمان 0
تعداد اتاق 2+1, 3+1, 4+1, 5+1
قیمت
قیمت اصلی به ارز فروشنده : 894.000 ₺
تخفیف 10%
بهترین ضمانت قیمت ملک بهترین ضمانت قیمت ملک

این پروژه جدید از کل 1090 اقامتگاه و 31 مرکز تجاری باهجه شهیر استانبول تشکیل شده است. هدف از این کار سودآوری هرچه بیشتر از طبیعت بوده است. این پروژه دارای دهکده کوچکی است که دارای مرکز ، مغازه ها و امکانات آن است.

 

خانه های موجود در ویلا ، خانه های شهری ، و بلوک های کوچک آپارتمانی است. انواع مختلف آپارتمان در پروژه وجود دارد. تعداد اتاق های خواب از 2 تا 5 متغیر است ، و مساحت آن 124 متر مربع تا 230 متر مربع است.

 

شما با داشتن اقامتگاه های کم ارتفاع ، زیستگاه های طبیعی ، مناطق اجتماعی از همه استرس و خستگی روز خود خلاص خواهید شد و یک روز دلپذیر را با عزیزانتان خواهید گذراند بدون اینکه حتی نیاز به ترک منطقه پروژه در روزهای تعطیل باشید. شما می توانید میوه ها و سبزیجات تازه و ارگانیک را از باغ های میوه و سبزیجات جمع آوری کنید ، و می توانید ورزش های خود را در مسیر دوچرخه و آهسته دویدن انجام دهید و در منطقه مدیتیشن باز کنید.

 

معمار این پروژه که زندگی درآمیخته با طبیعت را در اختیار شما قرار می دهد ، این پروژه را اینگونه توضیح می دهد: "هر متر مربع در این پروژه قرار است زندگی شخصی را به پیش ببرد و همچنان حریم شخصی خود را حفظ کند. "

 

با داشتن آمفی تئاتر ، سینما روباز ، پارک حیوانات اهلی و بسیاری از مناطق اجتماعی دیگر ، می توانید با سلام کردن این خانه های جدید برای فروش در استانبول ، "سلام" به زندگی دلپذیر و آرامش بخش بگویید.

جدای از امکانات فنی و اجتماعی که سایت در اختیار شما قرار می دهد ، این پروژه از نظر موقعیت مکانی در یک نقطه سودمند قرار دارد. شما می توانید در مدت زمان کوتاهی به جاده های متصل به فرودگاه 3 ، بزرگراه شمالی مارمارا ، و پل Yavuz Sultan Selim به شهر برسید.

همچنین با مجاورت با مترو و قطار پر سرعت مزیت دارد. بسیاری از مدارس خصوصی شناخته شده در اطراف وجود دارد. کالج بیلفن ، کالج Bahçesehir ، مدارس MEF ، مدارس FMW ایزیک برخی از آنها هستند

Last updated on 16-06-2020
تاریخ تحویل Jun 2020
30 اقساط ماهانه
اطلاعات بیشتر در خواست دارم
اضافه به لیست علایق
نرخ ارز, 23 November 2020 1 USD=8.10, 1 EUR=9.58, 1 GBP=10.26

دیگر خانه های یافت شده در محدوده انتخابی

خرید آپارتمان در استانبول
به عقب
برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید