فروش یک پروژه منحصر به فرد طراحی شده در Mavisehir ازمیر

M2 110-185
سن ساختمان 0
تعداد اتاق 2+1, 4+1
قیمت
قیمت اصلی به ارز فروشنده : 2.000.000 ₺
بهترین ضمانت قیمت ملک بهترین ضمانت قیمت ملک

این پروژه در ماویشیر قرار است تا سه ماهه اول سال 2021 آماده شود. مساحت کل آن 2640 متر مربع است که شامل سه ساختمان مشترک و مناطق منظره است.

این یک طراحی منحصر به فرد از 3 ساختمان متصل به هم دارد که یک بلوک واحد را تشکیل می دهد. این ملک 51 آپارتمان هوشمند ، امکانات اجتماعی و فروشگاه های همکف دارد. این پروژه در گوشه بلوک مسکونی قرار دارد و در دو جاده اصلی قرار دارد که نمای مناظر باز را تضمین می کند.

آپارتمان های موجود در پروژه از اندازه ها و نقشه های مختلفی برخوردار هستند ، اما همه دارای سیستم خانه هوشمند هستند. آپارتمان های 1 + 1 ،1 + 2 ، 1 + 3 ، 1 + 4 وجود دارد که اندازه آن ها بین 64-184 متر مربع متفاوت است.

یک چشم انداز سرسبز با مناطق استراحت ، تراس ، استخرهای روباز و داخلی ، پارکینگ های فضای باز و داخلی و بسیاری از خدمات و امکانات اجتماعی دیگر وجود دارد.

ویژگی ها و امکانات ویژه:
بعضی از آپارتمان ها دارای اتاق رختکن ، سایر اتاق های لباسشویی هستند.
ساختمان ها دارای آسانسورهای خدماتی / باری در کنار آسانسورهای ساکنان هستند.
زیرساخت تلویزیون ماهواره ای
سیستم اینترکام
یک سیستم گرمایش مرکزی و گاز طبیعی
با مقررات زلزله و مقررات عایق سازگار است.
دوربین های امنیتی ، ایمنی مسکن و امنیت 24/7
انواع امکانات اجتماعی مانند استخر سرپوشیده و روباز ، استخر شنای کودکان ، تراس آفتاب ، مسیرهای پیاده روی ، زمین تنیس ، بسکتبال ، والیبال ، زمین های فوتبال ، کافه ، رستوران ها ، مغازه ها ، خدمات بهداشتی ، اتاق جلسات ، سینما ، حمام ترکی ، اتاق بخار ، سونا ، اتاق ماساژ ، سالن سرگرمی ، تناسب اندام و اتاق کنفرانس.


این پروژه واقع درکارسیاکا  ازمیر ، از یک فرصت سرمایه گذاری عالی برخوردار است ، به ویژه اینکه یک پیشرفت جدید است ، قیمت ها در آینده نزدیک افزایش می یابد. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر در خواست دارم
اضافه به لیست علایق
نرخ ارز, 20 February 2021 1 USD=7.40, 1 EUR=8.95, 1 GBP=10.36

دیگر خانه های یافت شده در محدوده انتخابی

خرید ملک در ازمیر
به عقب
برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید