فروش یک خانه لوکس با قیمت مناسب در Buyukcekmece استانبول دارای استخر شنای اختصاصی و منظره دریا

Ref: 8176
WhatsApp
M2 750
تعداد اتاق 4+1
حیاط 1350 m2
قیمت

ما یک پزوژه با شکوه در Buyukcekmece ارائه می‌دهیم که بیش از حد انتظار است. شما می‌توانید در این مکان مجلل در شهر زرق و برق استانبول، با مناظر آبی و سبز اطراف خود با خانواده سبک زندگی لوکس داشته باشید.
این عمارت دارای سه طبقه، یک باغ خصوصی بزرگ با استخر شنای روباز و امکانات اجتماعی غنی است. این عمارت بخشی از مجموعه‌ای است که امنیت شبانه روزی، زمین بازی کودکان ، استخر روباز، مهد کودک، زمین‌های ورزشی، بازار، مسجد و خدمات فنی را فراهم می‌کند.

مشخصات ویلا
  • این ملک دارای یک باغ خصوصی بزرگ است که آن را احاطه کرده است. این باغ دارای درختان میوه‌ای مختلف، درختان خرما و چمن‌های منحصر به فرد است که یک کلیت زیبا را با ترکیبی شگفت انگیز از رنگ تشکیل می‌دهد.
  • ورودی اصلی کاخ با فانوس‌هایی در اطراف پله‌ها روشن شده است که گرما را بیشتر می‌کند.
  • دیوار باغ با چراغ های شب روشن شده و چراغ های LED طبقه فوقانی حیاط را پوشانده اند.
  • قدم زدن در باغ زیر سایه درختان و در کنار ستون‌های شبیه به باستان مانند سرگردانی در یک باغ کاخ عثمانی است.
  • طبقه ورودی کاخ دارای امکانات اجتماعی مانند پارکینگ داخل سالن ماشین با ظرفیت دو ماشین، سونا، حمام ترکی، سالن سینما، اتاق سرگرمی، ژنراتور، اتاق خدمه، حمام و اتاق خشکشویی است.
  • کف باغ دارای یک استخر شنا با جکوزی، ورودی داخلی، یک باغ زمستانی با استخر و منظره دریا که به آشپزخانه باز می‌شود، یک اتاق نشیمن با حمام اختصاصی، حمام، یک سالن بزرگ با یک شومینه و منظره‌ای کامل از دریا است.
  • طبقه فوقانی دارای سه اتاق خواب با حمام اختصاصی است. یک اتاق خواب دارای منظره دریا است. هر اتاق خواب دارای بالکن با چشم اندازهای شگفت انگیز است.
  • این خانه از سایر املاک مجموعه متمایز است زیرا دارای منظره کامل دریا است. شما می‌توانید هنگام شنا، نشستن در باغ خود یا لحظه ای که چشم خود را از اتاق خواب باز می کنید از مناظر دیدنی لذت ببرید.

  • آنچه این ملک را به گزینه مناسبی برای خرید تبدیل کرده است ، نه تنها قرار گرفتن آن در Buyukcekmce، یکی از مناطق آرام استانبول است و نه معماری زیبایی آن، بلکه این واقعیت است که شما می‌توانید خانه رویایی خود را در مقایسه با سایر مناطق استانبول با قیمت مناسب خریداری کنید.

این ویلا یک معامله عالی است! تعلل نکنید و برای کسب اطلاعات بیشتر اکنون با ما تماس بگیرید.

Last updated on 05-06-2021
درخواست اطلاعات بیشتر
اضافه به لیست علایق
نرخ ارز, 27 May 2021 1 USD=8.42, 1 EUR=10.28, 1 GBP=11.90

دیگر خانه های یافت شده در محدوده انتخابی

فرصت را از دست ندهید
ما هر روز املاک جدیدی را اضافه می‌کنیم
می‌خواهیم جدیدترین لیست املاک خود را به شما ارسال کنیم
خرید آپارتمان در استانبول
برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید