فروش ویلای مدرن دارای استخر اختصاصی با منظره دریا در Buyukcekmece استانبول

Ref: 8069
WhatsApp
M2 430
تعداد اتاق 6+2
قیمت
قیمت اصلی به ارز فروشنده : 4.000.000 ₺
تضمین بهترین قیمت ملک تضمین بهترین قیمت ملک

این ویلا 2+6 با مساحت 400 متر مربعی و طراحی متفاوت و منظره بی‌نظیر در بین سایر پروژه‌ها موردتوجه است. 

لبه‌های نمای خارجی چوب ماهون ویلا چیزی است که در نگاه اول این ملک به چشم می‌آید. با پایین آمدن از پشت بام ویلا، یک نمای دیواری به شکل نیم دایره داریم که به دیواری شیشه‌ای منحنی دو طبقه همراه با پله‌های مرمری نیمه خمیده از فضای داخلی تبدیل می‌شود.

ترکیبات پنجره دیواری از جمله بالکن و درهای پاسیو، شامل طبقه اول و دوم هستند و در کل نمای پشتی ویلا گسترش یافته و به قسمت استخر خصوصی می‌روند. این ویژگی منحصر به فرد نور طبیعی زیادی را امکان‌پذیر می‌کند و همچنین باعث می‌شود که در طول شب نیز ملک روشن باشد. از دیگر ویژگی‌های قابل توجه می‌توان به سقف‌های سه تایی روشن، کف پارکت و درهای فرانسوی با تراش طلا اشاره کرد.

درباره Buyukcekmece
Buyukcekmece یک منطقه ساحلی حومه‌ای استانبول در سمت اروپاست. این منطقه با امکانات عالی زندگی، از جمله فروشگاه برای خرید، مدارس و دانشگاه‌ها ، امکانات بهداشتی و درمانی و بیمارستان‌ها احاطه شده است. Buyukcekmece همچنین دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی و مسیرها، از جمله بزرگراه TEM و E-5 را فراهم می‌کند، رفت و آمد در اطراف منطقه و مرکز شهر نسبتاً آسان است. این مکان آرام که توسط دریاچه و دریا احاطه شده است، حریم خصوصی و شرایط زندگی ایده‌آل را برای افراد و خانواده‌ها فراهم می‌کند.

Last updated on 24-04-2021
درخواست اطلاعات بیشتر
افزودن به لیست علاقه‌مندی‌ها
نرخ ارز, 02 July 2021 1 USD=8.67, 1 EUR=10.26, 1 GBP=11.92

دیگر خانه های یافت شده در محدوده انتخابی

فرصت را از دست ندهید
ما هر روز املاک جدیدی را اضافه می‌کنیم
می‌خواهیم جدیدترین لیست املاک خود را به شما ارسال کنیم
خرید آپارتمان در استانبول
برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید