فروش واحدهای مسکونی در پروژه Vadi Istanbul

WhatsApp
فروش به اتمام رسیده
M2 98-233
سن ساختمان 2
تعداد اتاق 2+1, 3+1, 4+1

فروش پروژه Vadi Istanbul به پایان رسیده است. با این حال، ما قادر به پیدا کردن واحدهای فروش مجدد از مشتریان قبلی خود هستیم. لطفاً برای اطلاع از آپارتمان‌های موجود در این پروژه با ما تماس بگیرید.

این پروژه به تبدیل شدن Maslak به یکی از مناطق با ارزش استانبول کمک کرد. این پروژه واقع در کنار جنگل‌های Belgrad، قابل توجه‌ترین منطقه سبز در مرکز شهر، به صاحبان خانه سبک زندگی پیچیده در یک محله آرام و در عین حال پر جنب‌و جوش را ارائه می‌دهد. این پروژه بزرگ مسکونی در زمینی به مساحت 425.000 متر مربع با یک مرکز خرید A-plus در داخل ساختمان واقع شده است. در داخل پروژه 1.910 واحد و یک هتل 5 ستاره وجود دارد. از امکانات رفاهی این پروژه می‌توان به استخرهای روباز، فضای سبز تفریحی، مراکز تناسب اندام، زمین‌های باز و زمین بازی برای کودکان اشاره کرد.


این یک فرصت عالی برای شروع زندگی جدید خود در استانبول به روش صحیح و تنفس اکسیژن تازه از بالکن شما در حالی که در نزدیکی مکان‌های دیدنی استانبول قرار دارید است. Levent و Mecidiyekoy تنها 10 دقیقه با خانه جدید شما فاصله دارند و در صورت انتخاب این پروژه به عنوان خانه بعدی خود در استانبول، به خط مترو دسترسی خواهید داشت.

این پروژه به پایان رسیده است و تعداد محدودی واحد باقی مانده است.


اگر می خواهید تور بازدید از این ملک یا گزینه‌های مشابه آن را رزرو کنید، لطفاً با ما در ارتباط باشید.

Last updated on 19-03-2021

لیست قیمت

پلان طبقهقیمت
تاریخ تحویل Dec 2018
فروش به اتمام رسیده
درخواست اطلاعات بیشتر
اضافه به لیست علایق
نرخ ارز, 27 May 2021 1 USD=8.42, 1 EUR=10.28, 1 GBP=11.90

دیگر خانه های یافت شده در محدوده انتخابی

خرید آپارتمان در استانبول
برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید