خرید ملک در یک پروژه جدید در منطقه تاریخی Uskudar استانبول

Ref: 6364
WhatsApp
فروش به اتمام رسیده
M2 69-660
سن ساختمان 0
تعداد اتاق 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 5+2 , Duplex
مسافت تا مرکز خرید 100 M
مسافت تا ساحل 500M
مسافت تا مرکز شهر 10 min
قیمت
قیمت اصلی به ارز فروشنده : 1.171.000 ₺
تخفیف 10%
تضمین بهترین قیمت ملک تضمین بهترین قیمت ملک

Uskudar یکی از قدیمی‌ترین مناطق استانبول است که به دلیل پیشرفت زیرساخت‌ها و افزایش سرمایه‌گذاری‌های کلی در این منطقه، در سال‌های اخیر مورد توجه صاحبان خانه‌های محلی بوده است. موقعیت مکانی در هنگام زندگی در استانبول بسیار مهم است و مطمئناً Uskudar به دلیل دسترسی آسان به گزینه‌های اصلی حمل و نقل، از بقیه مناطق جلوتر خواهد رفت. با تکمیل قطار سریع مارمارای، Uskudar به قطب اصلی حمل و نقل تبدیل شده است. از منطقه می‌توانید انتخاب کنید که در مدت 15 دقیقه با یک کشتی به سمت اروپا بروید یا از قطار سریع‌السیر استفاده کنید تا در عرض 5 دقیقه به Sirkeci برسید. این منطقه نه تنها نقشی حیاتی در حمل و نقل شهری دارد، بلکه برخی از باشکوه‌ترین مناظر استانبول را نیز ارائه می‌دهد. همسایه برج معروف Maiden، ساحل Uskudar محلی برای تفریح ​​روزانه است. اگر این پروژه را به عنوان محل زندگی آینده خود انتخاب کنید، رستوران‌ها، کافه‌ها، مساجد تاریخی یک قدم تا خانه بعدی شما فاصله دارند.


سازنده پروژه در مرکز Uskudar سرمایه‌گذاری کرده است تا پیشرفته‌ترین و گسترده‌ترین پروژه این منطقه را بسازد. این اولین پروژه مسکونی در Uskudar است که سبک زندگی کاملی را ارائه می‌دهد. از آپارتمان‌های یکخوابه گرفته تا پنت هاوس‌های بزرگ پنج خوابه، یک آپارتمان برای سلیقه و بودجه همه وجود دارد. همه خانه‌ها به فناوری خانه هوشمند مجهز شده‌اند. فعالیت‌های اجتماعی زیادی برای انتخاب وجود دارد که همه در داخل محوطه مسکونی ارائه می‌شوند.


تاریخ اتمام پروژه در سال 2020 است. برنامه‌های پرداخت انعطاف‌پذیر برای کسانی که می‌خواهند زودتر اقدام کنند تا در بهترین پروژه Uskudar تا کنون رزرو کنند، در دسترس است.

Last updated on 03-05-2021

لیست قیمت

پلان طبقهقیمت
تاریخ تحویل Aug 2020
24 اقساط ماهانه
فروش به اتمام رسیده
درخواست اطلاعات بیشتر
اضافه به لیست علایق
نرخ ارز, 27 May 2021 1 USD=8.42, 1 EUR=10.28, 1 GBP=11.90

دیگر خانه های یافت شده در محدوده انتخابی

فرصت را از دست ندهید
ما هر روز املاک جدیدی را اضافه می‌کنیم
می‌خواهیم جدیدترین لیست املاک خود را به شما ارسال کنیم
خرید آپارتمان در استانبول
برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید