Kartal yakınında orman manzaralı, şehir yaşamı için uygun, modern tarzda, satılık daireler

M2 60-185
Bina yaşı 0
Oda sayısı 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Fiyat
Satıcının para birimindeki fiyat : 724.400 ₺
İndirim 18%

Belki de her zaman hayalini kurmuş olduğunuz hayat, İstanbul Kartal'da yer alan bu muhteşem projeyle artık ulaşılabilir durumda! İstanbul'un en yüksek noktalarından birinde yükselen bu yapıyla evinizin hemen yanından şehrin manzarasını ve büyüleyici orman atmosferini görebileceksiniz. İnşa sadece atmosferiyle değil kendisini inşa eden inşaat şirketinin tanınmışlığıyla da büyük rağbet görüyor. 

Ev sahiplerine sunulan bir çok imkan düşünüldüğü için günlük yaşantınızda çoğu aktivite yapabileceksiniz. Aydos'ta olan bu yerleşim yeri spaya, fitness merkezine, yarı olimpik yüzme havuzuna, Türk hamamına, oyun alanlarına, koşu alanlarına ve özel toplantılar için sosyal bir kulübe sınırsız erişime sahiptir. İnşaat şirketi, modern teknolojileri göz önüne alıp aynı zamanda doğal bir tarz benimsemeye çalıştı. Dairelerde olan geniş balkonlu teras dubleksleri, yeşil orman manzarasını seyretmek isteyenler için görülmeye değer olan yerlerden!

Komşuluk kültürünü vizyon edinen şirket yeni arkadaşlar edinmeyi göz alıcı manzaralı çardaklarla kolaylaştırmaya çalışmıştır. Şu anda sınırlı bir süre için 50 aylık taksit planları sunulmaktadır. 
Lütfen, herhangi bir sorunuzla bize ulaşınız ve bu mülk veya benzer alternatifler için bir görüntüleme turu rezervasyonu yaptırmak istiyorsanız bize bildiriniz.

Last updated on 31-10-2020

Fiyat Listesi

Kat planıFiyat
1+1$ 95,316
3+1$ 141,480
Teslim tarihi Aug 2017
50 Ay vade
Daha fazla bilgi istiyorum
Favorilerinize ekleyin
Döviz Kurları, 04 January 2021 1 USD=7.60, 1 EUR=9.21, 1 GBP=10.50

Bölgedeki diğer evler

Istanbul'da satılık emlak ilanları
Geri İstanbul Konut Projeleri
Daha fazla bilgi için bize telefonla ulaşabilirsiniz