Antalya Emlak

Türkiye’nin güney sahili, özellikle turkuaz sahilleriyle meşhur Antalya, Alanya, Kas, Kalkan ve Fethiye, kilometrelerce uzanan kumsalları, lüks otelleri, kültürel zenginlikleri ve leziz mutfaklarıyla yıllardır rağbet gören emsalsiz ve popüler tatil noktalarıdır. Antalya’nın popüler bir tatil merkezi olması, beraberinde Antalya’da gayrimenkul yatırım imkanlarını da beraberinde getirmiş ve yıllardır yerli ve yabancı yatırımcıları bu bölgeye çekmiştir. Antalya bölgesinde lüks villalar, lüks apartmanlar, plandan projeler yatırımcılar için eşsiz yatırım imkanları sunmaktadır.

Siz de Antalya’da yatırımlık gayrimenkul sahibi olmayı mı düşünüyorsunuz? Portföyümüzde hem Antalya’da yatırımlık projeler hem de ikinci el yazlık ve dailerer sunmaktayız. Antalya emlaklarımız fiyat, metrekare ve emlak tipi olarak farklılık göstermektedir. Bizim amacımız, bütçenize en uygun yatırımı gerçekleştirebilmeniz için size yardımcı olmaktır. Antalya’daki inşaat firmalarımızdan bir kısmı kira garantili emlak yatırım imkanları, bir kısmı ödeme planlı daireler veya villalar sunmaktadırlar. Ikinci el daire veya villalarınızı uzun veya kısa vadeli kiraya verebilmeniz için ekibimiz size yardıma hazırdır. Güney sahilindeki yatırım imkanlarıyla ilgili size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Antalya’daki yazlık, villa, daire, arsa yatırımınızın karını realize mi etmek istiyorsunuz? Ekibimiz gayrimenkulünüzü mümkün olan en iyi karla satabilmeniz için size yardıma hazırdır.

Property for sale in Antalya

Ready
36 months installments
Sold out
Antalya
55 - 231 m2 2-5
$ 185,276
Antalya Konyaaltı'nda denize yakın satılık lüks daireler
Konyaalti, Antalya
85-215 m2 2-5
$ 131,372
Ready
Antalya Kepez'de satılık modern daireler
Kepez, Antalya
92-117 m2 3-7
$ 2,670,157
Antalya Konyaaltı'nda denize çok yakın mesafede satılık otel
Konyaalti, Antalya
26
$ 650,000
Antalya Kemer'de özel havuzlu bahçeli müstakil villa
Kumluca, Antalya
550 m2 8
$ 382,366
Antalya'da lüks satılık daireler
Antalya
120-260 m2 3-7

Can't find what you're looking for? Please click here to fill-in our inquiry form.