İstanbul Konut Projeleri

Oldukça büyük bir şehir olan İstanbul'da yaşamak bir ayrıcalık olarak kabul edilse de, yaşam alanı ve konumu hayat kalitesi hakkında direkt etkisi bulunuyor.

Avrupa Konutları, Vadi İstanbul, Taksim 360, Büyükyalı ve benzeri projelere baktığımızda en merkezde olsun ya da olmasın bu yeni nesil projelerin şehir ulaşım entegrasyonu konusunda tam puan aldığını söyleybiliyoruz.

Ana yollara olan bağlantıları, toplu taşımalar konusundaki çok yönlü tavırları, deniz veya kara fark etmeksizin ulaşım imkanı sağlamaları bu projeleri tercih edilir kılan önemli faktörlerden biri oluyor. Avrupa Konutları Avrupa Yakası'nın pek çok bölgesinde ve Anadolu Yakası'nın 2020 itibariyle Ümraniye kesiminde alıcılarıyla buluşuyor. Taksim 360 konutları Beyoğlu Tarlabaşı bölgesinde, İstanbul'un en merkezinde yaşama fırsatını tercih ederlere sunuyor. Büyükyalı Projesi, Kazlıçeşme Sahil Yolu'nda deniz ve karayolunun bütün imkanlarıyla ulaşım kolaylığı niteliğini bünyesinde bulunduruyor. Vadi İstanbul Konutları açısından bakıldığında İstanbul'un iş merkezlerinin çoğunluğunun bulunduğu Maslak bölgesinin hemen yanıbaşında Ayazağa'da bulunuyor. Toplu taşıma, ana yollar ve yer yer proje içerisinde bulunan Havaray veya özel servis gibi ulaşım imkanlarıyla, ulaşım bir yük haline gelmiyor.

Son zamanlarda tasarlanan profesyonel İstanbul konut projeleri, kent düzeni ve insana saygı çerçevesinde gerçekleştiriliyor.
İstanbul konut projeleri

Yeni Nesil Konut Projelerinin Ortak Paydası "İnsana Saygı" Anlayışı Oluyor

Gerek peyzaj anlayışları gerekse iç ve dış mimari konusudnaki insan merkezli tutumları ile yeni nesil İstanbul konut projeleri, alıcılarından tam not alıyor. İstanbul konut kampanyaları, kişiye özel ödeme planları gibi avantajı beraberinde getirecek imkanları takip etmek ekonomik sonuçlar doğurabiliyor. Projelerin içerisinde bulunan tesis imkanları, alıcıları ayrıcalıklı hissettiren spor, sanat, sosyalleşme alanları gibi pek çok faktör projelerdeki çeşitliliği arttırıyor. Sporda, sanatta, kişisel bakım ve alışveriş gibi kaliteli yaşam vesilesi olacak aktivite ve oluşumlarda da noksanlık göstermeyen projeler çok yönlü özellikleriyle ideal kent yaşamını sunuyor. İstanbul konut proje fiyatları için satış ofislerimizden detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Konut Projelerimiz

3s Firuze Konakları
3s Firuze Konakları
3s Kale Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş. tarafından yapımı üstlenilen 3s Firuze Konakları Projesi, kaliteli bir yaşamın talibi olan herkesin tercihine sunuluyor.
Taksim 360 Projesi
Taksim 360 Projesi
18. Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri'nde, en iyi kentsel yenileme projesi seçilen Taksim 360 Projesi tarihi ve modern mimariyi birleştirdiği konut, rezidans ve ofis seçenekleriyle alıcılarını bekliyor. 
Avrupa Konutları
Avrupa Konutları
Avrupa standartlarının yakalandığı Avrupa Konutları projesi kullanıcı odaklı ferah daireleriyle konforu alıcılarıyla buluşturuyor ve sosyal imkanlarıyla ailenizle tüm güne yayabileceğiniz keyifli dakikalar vaad ediyor. 
Vadi İstanbul Projesi
Vadi İstanbul Projesi
İstanbul'un seçkin bölgelerini çevreleyen Vadi İstanbul Projesi; Artaş İnşaat, Aydınlı Group ve Keleşoğlu İnşaat ortaklığında gerçekleştiriliyor. Doğayla iç içe olması ve modern mimarinin eşsiz sonuçlarından biri olmasının yanı sıra iç dış fonksiyonel detaylarıyla alıcılarını bekliyor.
Büyükyalı Projesi
Büyükyalı Projesi
Her tarafı parklarla çevrili olan Büyükyalı Projesi mimarisi ile Avrupa'nın en iyileri arasında bulunuyor