Turkey Expert Emlak Yatırım Danışmanlık Hizmetleri

Turkey Expert ltd. 2003 senesinden bugüne yabancı emlak alıcılarına yatırım danışmanlığı hizmeti vermektedir

Iletişim telefonumuz: +90 533 9274952

Vizyonumuz, Türkiye emlak piyasasındaki gerçek müşteri odaklı emlak danışmanlığı açığını doldurmaktır.

Misyonumuz, doğru bilgi sağlamak, doğrudan ve dürüst danışmanlık yapmak ve müşterilerimizin mali kaynaklarını doğrudan etkileyen belirsiz ifadelerden kaçınmaktır.

Türkiye emlak piyasasının cömertliğine inanmakla birlikte, doğru fiyat parametresine de inanmaktayız. Uzun vadede tüm emlak yatırımları, hızlı nüfus artışının yaşandığı Türkiye gibi bir ülkede geri dönüşüm sağlar. Satın aldığınız fiyat, bu geri dönüşüm süresini belirleyen ana etkendir.

Bu ülkenin doğal ve kültürel zenginliğini takdir ediyor ve uzun yıllar gurur duyacağınız doğru evi bulmanız için yılların getirdiği birikimlerimizi ve bilgimizi sizinle paylaşmak istiyoruz. Hayallerinizi ve beklentilerinizi bizimle paylaşın.

Pazarlık alanındaki kabiliyetimiz konusunda mütevazi değiliz. Emlak sektöründe lider konumdayız ve her müşteri için doğru portföyü bulmak konusunda deneyimliyiz. Pazarlık, satış ofisleri veya mülk sahipleri ile iyi arkadaş ilişkilerine değil, bilgiye ve zekaya dayanmaktadır. Bir anlaşma için takım olarak çalışmaya başladığımızda, bu konudaki kabiliyetimizi daha iyi anlama fırsatınız olacaktır.

Son derece donanımlı gayrimenkul uzmanlarından oluşan ekibimiz ile size destek vermekten menuniyet duyarız.