Avrupa Konutları

avrupa konutlari1

Artaş İnşaat 1977'den beri yapı faaliyetlerini sürdürüyor. projeleri içerisinde konut yapıları da bulunan grubun markalaşma yolundaki önemli adımlarından birini Avrupa Konutları Projesi oluşturuyor. Avrupa Konutları satılık veya kiralık olan daire seçenekleriyle konforu alıcılar ve kiracılarla buluşturuyor. İnsana değer verme odaklı olarak geliştirilen proje konforlu yaşamı şehir hayatının temeli haline getirmeyi hedefliyor.
avrupa konutlari2

İstanbul'un Pek Çok Yerinde Avrupa Konutları Alıcılarla Buluşuyor

Atakent, Halkalı, Florya, Başakşehir, Yenibosna, Cevizlibağ, Sultangazi (TEM), İkitelli, Küçükçekmece bölgelerinde bulunan konutların iç ve dış mimarisi kullanıcı odaklı bir tutumla düzenleniyor. Şehir içerisinde yaşarken sağlıklı vakitler geçirmek her zaman mümkün olmuyor. Seçilen konutların düzenli bir yerleşke planına sahip olması çevresinin de konfora hitap eder şekilde tasarlanmasına olanak veriyor. Yeşil ve mavinin temsili olan parklar ve havuzların varlığı keyifli dakikaları veya genel olarak pozitif hissetmeyi olanaklı kılıyor. Standart konutların yanı sıra konak, resisdence ve ofis yapılarını da projenin içinde bulunduran grup, bütün talepleri karşılamayı hedefliyor. Metro gibi toplu taşıma araçlarına yakınlık gözetilerek yerleşkesi seçilen projelerin, anayollar ve merkezi yerlere ulaşımına da önem gösteriliyor. Konutların bulunduğu bölgeler merkezi bir bölgede bulunması gereken bütün unsurlarla donatılıyor ve yol için vakit kaybedilmeden çok yönlü bir yaşam sürmek mümkün oluyor. Avrupa Konutları Projesi'nde TEM (1-2), Atakent (1-2-3-4), Ispartakule (1-2-3), Kale (1-2), Başakşehir, Yamanevler Konutları; Florya, Saklı Bahçe Konakları ile Ataköy Residence ve Ofis, Ataşehir Ofis yapıları bulunuyor.
Projenin tamamında 12.533 konut, 116 konak, 111 dükkan, 104 ofis, 137 ticari ünite, 165 residence bulunuyor.
Atakent 1 Avrupa Konutlarıyla 2006 yılında teslim açılışı yapıldığından beri durmadan bazen aynı sene içerisinde birden fazla konut alanının alıcıların hizmetine açılması söz konusu olduğu gibi genel değerlendirmede durmaksızın inşa işlemine devam ediliyor. Son olarak en güncel devamlılık Avrupa Konutları Yamanevler inşasıyla sağlanıyor. Öyle ki Yamanevler Avrupa Konutları'nın teslim tarihi 2020 olarak belirlenmiş bulunuyor. 
avrupa konutlari3

Avrupa Konutları İle Dünya Standartlarına Uygun Konforlu Yaşam Alanını Oluşturmak Hedefleniyor

Yeşil alan insan sağlığı için vazgeçilmez bir faktör olarak senelerdir uzmanların dilinden düşmemesine rağmen, şehir içi yerleşmelerdeki nüfus yoğunluğu bu önemli faktörü gözden çıkarmak için bir sebep olarak sunuluyor. Bu zararlı ve genel geçer tutumu ortadan kaldırmayı hedefleyen bir tutumla Avrupa Konutları Projesi'nde ağaçlandırma faktörüne ekstra ilgi gözteriliyor. Örneğin Atakent 3 konutlarında 21.000 ağaç bulunuyor. Site Yönetimi, temel konular olan peyzaj, temizlik, teknik meseleler ve güvenlik sistemiyle 7/24 ilgilenerek ayrıcalıklı yaşam imkanının sürekliliğine destek olarak günün her saatini konforlu bir şekilde geçirmenizi kolaylaştırıyor. Güvenli bir ortamda ailenizle havuz başında vakit geçirmeyi, akşam yürüyüşü yapmayı, veya gökyüzünün güzelliklerini sergilediği gecelerde doya doya çimlere uzanarak dinlenmeyi mümkün kılıyor. Otoparkların yerin altında olması hem araçların güvende olmasını hem de gereksiz mekan sıkıntısının ortadan kalkmasını sağlıyor. Yalnızca kendiniz değil araçlarınız da güvenlik sistemi sayesinde tehlikelerden uzak kalıyor. Peyzaj alanının genişliğine dikkat edilerek standartların üzerinde bir şehir yaşamına olanak veriliyor. Ailenizle huzurlu dakikaları tüm güne yaymanız Avrupa Konutları ile daha da mümkün oluyor. 
avrupa konutlari4

Bir Şehrin Kaliteli Yaşam İçin Barındırması Gereken Bütün Unsurları Barındırıyor

Club House ve Sosyal Tesis alanlarıyla bütün aktivileri gerçekleştirmek mümkün oluyor. Uzmanlar tarafında sürekli teyit edilen sporun sağlılı hayatın vazgeçilmez bir parçası olduğu gerçeğini destekler nitelikte bir tutumla çocukluktan yaşlılığa herkesin faydalanmasını sağlayacak şeilde tesisler donatılıyor. Açık ve kapalı yüzme havuzları, futbol sahaları, voleybol sahaları, basketbol sahaları, tesis kortları ve çocuk oyun parklarıyla donatılan alanlar sağlıklı yaşam için bütün imkanları barındırıyor. Bütün bu imkanlar konutların yanı başında bulunduğundan yol giderek vakit kaybı oluşması da engelleniyor. Çocukların kendi başlarına güvenle gidebilecekleri uzaklıkta olması ve zaten var olan güvenlik imkanlarıyla ebeveynler rahat bir şekilde çocuklarının spor yaşamını destekleyebiliyor. Spor yapmak beden ve ruh sağlığı pozitif etkileyen bir aktivite olarak konforlu yaşamın kapılarını açıyor. Başta havuz olmak üzere bütün spor alanlarında temizlik faktörünün özenle tertip edilmesi mikroptan kaynaklanabilecek hastalıkları ortadan kaldırıyor.
Bütün bunların yanı sıra festival gibi farklı spor etkinlikleri düzenlenebiliyor ve sosyalleşmenin en verimli noktasında konut sakinlerinin buluşması sağlanıyor.
Club House dahilinde plates stüdyosu, reformer plates, aerobik, yoga stüdyosu, spinningi, sauna ve buhar odaları, crunch, squash kortları gibi imkanların yanı sıra latin dansları ve bale eğitimleri de bulunduruluyor. Sağlıklı yaşam için spora giden en kolay yolların inşasının yanı sıra hobiler ve rahatlama salonları için imkanların da bulundurulması çeşitliliği ve dolayısıyla bütün taleplerin karşılanmasını sağlıyor. 
avrupa konutlari5

Avrupa Konutları'nda İç ve Dış Mimari Açısından Avrupa Standartları Yakalanıyor

Avrupa Yakası'nın çoğu bölgesinde gösterdiği yapı faaliyetleri ile memnuniyetleri kazanan projenin Anadolu Yakası'nda da var olacak olması, ayrıcalıklı yaşantının yaygınlaştığını gösteren farklı haberlerden biri oluyor. Avrupa Konutları Yamanevler Konutları, Anadolu Yakası'nın Ümraniye bölgesinde 2020 ile alıcılarıyla buluşuyor. Konut projesinin peyzaj profesyonelliğini gösteren dış tasarımının yanı sıra iç mimarideki kullanışlı tutum da tamamlayıcı etken oluyor. Çarpık kentleşmeyle gelen çarpık, asimetrik evlerin kullanışsızlığı ev arayışında olan herkesin ortak problemi olarak öne çıkıyor. İnsana saygı duyan bir tutumla gerçekleştirilen projenin bu tutumunun yansıması olan konutlar, modern iç tasarımlarıyla alıcıların konforunu sağlıyor. Ümraniye'nin hareketli bölgelerinden biri olan Alemdağ Caddesi'nde yer alacak olan Avrupa Konutları Yamanevler'in arsa alanı 22.680 m² ve inşaat alanı 130.360 m² şeklinde gösteriliyor. Ofisleri, meydanı ve diğer bütün imkanlarıyla standartların üstünde bir yaşamı Anadolu Yakası'na da taşıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 konut seçenekleriyle herkesin bütçesine ve ihtiyaçlarına uygun seçenekler projelerin içerisinde bulunuyor. Satış ofislerimiz ayrıntılı bilgi edinebilmeniz için daima hizmet veriyor.
avrupa konutlari6

Avrupa Konutları'nda Modern Dünyayı Temsil Eden Çizgiler Kullanılıyor

Gerek konut gerekse ofis inşasında çağdaş inşaat anlayışı görsel ya da kullanım sırasındaki etkisi fark etmeksizin oluşturuluyor. Yüksek binaların kimilerine göre ürkütücü gelebilecek yükseklikleri, modern çizgilerin varlığıyla görsel şölen oluşturur niletikte oluyor. Şehirleşmenin olabildiğince konforlu olmasını sağlamak adına hedeflerini insana saygı çerçevesinde gerçekleştiren proje sahiplerinin profesyonel tutumu yapılarda kendisini gösteriyor. "Az kat, çok iş" sloganıyla oluşturulan iş binalarında olabildiğince fonksiyonel nitelikler bulunduruluyor ve mekan israfı yapılmadan ihtiyaç odaklı modern binalar inşa ediliyor. Konut içlerinin ferah ve insanı yormayan bir görünümde olması ise saygın bir mimari anlayışının farklı bir göstergesi oluyor. Yılların getirdiği tecrübe ile sağlanan güven duygusunu projenin yıllardan beri devam eden inşa süreci destekliyor. Kullanıcı odaklı bir tutumun sonucu olan bu durumla beraber, Avrupa Konutları satılık konut, konak, residence ve ofisleri ile alıcılarını bekliyor.

Avrupa Konutları Satış Ofisi Iletişim

Published on 2020-01-03
Updated on 2020-01-03