3s Firuze Konakları

firuze konaklari

Lokasyonu ve Mimarisiyle Kalitenin Adresi 3s Firuze Konakları Oluyor

Avcılar Firuzköy Bulvarı, Üniversite Mahallesinin yerleşke olarak tercih edildiği projede, ulaşım kolaylığı alıcılarla buluşuyor. 3s Firuze Konakları'nda ikamet eden herkes Avcılar metrobüs durağına oldukça yakın olduğundan merkezi yerlere ulaşımı kolayca sağlayabiliyor. Öyle ki, konaklar metrobüs durağına yalnızca 800 metre uzaklıkta kalıyor. İBB'nin planladığı Bakırköy-Beylikdüzü metro hattı ise bu ulaşım kolaylığının farklı bir ayağı olacak. Florya'ya 5 km, Eski Atatürk Havalimanı'na ise 8 km uzaklığı bulunan 3s Firuze Konakları Projesi'nin İDO hatlarına yakınlığı da lokasyonunu değerli kılan farklı bir etken oluyor. E-5 ve E-6 TEM otoyollarına olan yakınlığıyla, şehrin merkezine ana kara yollarından ulaşım imkanı veriyor. Küçükçekmece Gölü'nün hemen yanı başında olması ise farklı bir ulaşım noktasının daha yolunu açıyor. Küçükçekmece Gölü'nden Karadeniz'e kadar yeni bir su yolu olarak tasarlanan Kanal İstanbul Projesi'yle 3s Firuze Konakları ayrı bir değer kazanıyor. 

Mimaride konforlu yaşam etkeninin ön plana çıkarıldığı görülüyor. Konutların iç kullanımı ve dış mimari yapısı ideal bir yaşantının vesilesi oluyor. 28.050 metrekare arsa alanı kullanılmakla beraber, sakinleri yeşil ve doğa ile birleştiren peyzaj çalışmaları için 19.000 metrekare kapasitesinde alan kullanılıyor. 


Konutlarıyla Ferahlığın Adresi 3s Firuze Konakları

3s Firuze Konakları Projesi'nde 3 blok ve 523 adet konut bulunuyor. Tavan yükseklikleri ve simetrik mimarileriyle, gerek görsel gerekse pratik açıdan gerçek bir konforu tercih ederleriyle buluşturuyor. Konut seçenekleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 şeklinde sıralanıyor. Evlerin kullanım konforu alanın en verimli şekilde değerlendirilmesiyle ölçülüyor. Çarpı kentleşmenin bir getirisi olarak asimetrik yapıların sayısal fazlalığına bakıldığında, mimarisiyle simetriyi oluşturan yapıtlar oldukça az sayıda kalıyor. 3s Firuze Konakları kiralık ve satılık konut mimarisi alan kullanımı açısından verimli ve görsel açıdan oldukça simetrik ve ferah bir çizgide bulunuyor. Metrekareler dairelere göre değişkenlik gösteriyor. 1+1 Dairelerde metrekare değişkenliği 68-73 metrekare arasında oluyor. 2+1 Dairelerde 115-156 metrekare, 3+1 seçeneklerde ise 109-203 metrekare arasında değişkenlik oluyor. İç ferahlık sağlandığı gibi dış alanda da rahatlığın sağlanmasına özen gösteriliyor. Örneğin araçlar için özel kapalı otopark alanı bulunduruluyor. 1+1 Daireler için tek araçlık alan imkanı sunulurken, 2+1, 3+1, 4+1 konut sahipleri için 2 araçlık kapalı otopark alanı sunuluyor. Araçların güvende olması alıcıların ve kiracıların içinin rahat etmesini sağlıyor. 

Çamaşır odası, giyinme odası gibi alanların mimari tasarıma eklenmesi ise ev içerisinde karmaşıklığı önleyen avantajlardan biri oluyor. Giyinme odaları ile yatak odalarındaki fazlalıklardan kurtulmak mümkün oluyor. Çamaşır odası ise evde düzeni sağlamak için önde gelen faktörlerden biri oluyor. 

Evlerin pencerelerine kadar ferah atmosfer çabasında olunduğu gözlerden kaçmıyor. Uzun pencereleri ve yüksek tavanları ile geniş bir yaşam imkanı veriyor. 1+1 Daireler de dahil olmak üzere bütün dairelerde balkonlar bulunuyor. Sabahın erken saatlerinde, günün enerjisi ve temiz havayla temas ederek güne başlamak, bütün alıcıların konforuna sunuluyor. 

Göl Manzarası İle Her Anınız Dinlendirici Bir Etkiye Sahip Oluyor

Küçükçekmece Gölü'nün duru manzarası ve 3s Firuze Konakları Projesi'nin eşsiz peyzaj tasarımı birleştiğinde, yeşil ve mavinin dinlendirici uyumu tercih ederleriyle buluşuyor. Ferah evlerin geniş balkonlarında saatlerce manzarayı izleyerek dinlenmek, hoş akşam muhabbetlerini güzel bir manzarayla süslemek, projenin bu yönüyle daha da mümkün oluyor. Göl manzarası orta kat bahçeleriyle birleştiriliyor ve gölün gökyüzüyle uyumuna doğal bir renklendirme sistemi dahil ediliyor. Manzaranın yanı sıra sportif aktiviteler için sağladığı alanlar ile sağlıklı yaşamın destekçisi olan bir profil çiziyor. 

Fitness salonları ile fit bir bedenin ve sağlıklı bir yaşamın kapısını açabileceğiniz gibi, sauna ile bütün haftanın yorgunluğunu dakikalar içinde atabilirsiniz. Peyzajın güzelliğinin yanı sıra sakinlerin yeşille iç içe gerçekleştirebilecekleri yürüyüşlere imkan sağlayan yürüyüş parkurları, ayrıca sağlıklı yaşam yolunu açan etkenlerden biri oluyor. Açık yüzme havuzu, basketbol sahası ve çocuklar için oynama alanları ile 7'den 70'e herkesin eğlenceli ve verimli dakikalar geçirebiliyor. 


3s Firuze Konakları, Standartların Üzerinde Konfor ve Güvenlik Sağlıyor

Donanımlı güvenlik sistemleri yeni nesil konaklamada son derece önemli oluyor. Tüm aile güvende olabileceğiniz, 7/24 eksiksiz aktif olan güvenlik sistemiyle 3s Firuze Konakları Projesi'nde son derece rahat edebilirsiniz. 3s Firuze konutları mimarideki kullanışlı tasarımının yanında akıllı ev özelliğiyle de alıcılarını memnun ediyor. Dokunmatik ekran üzerinden hava durumu, trafiğin son hali, site yönetimi ile iletişim, güvenlikte herhangi bir aksama olup olmadığını kontrol etme, su kaçağı bildirisi, yangın kaçağı iletisi gibi pek çok bilgiyi birkaç dokunuşla edinmeniz mümkün oluyor. 

Daha güzel bir dünya için çevreci bir çizgide bulunmak her insanın görevi oluyor. Bu görevi yerine getirmek toplu halde hassasiyet sahibi olunduğunda daha da mümkün ve verimli hale geliyor. 3s Firuze Projesi'nin çevreci tutumu, çok yönlü faaliyetlerle kendisini gösteriyor. Peyzaj sulamaları birikmiş yağmur sularından, ortak alanlardaki aydınlatma kaynağı güneş enerjisinden sağlanıyor. 

Geçtiğimiz günlerde tanıtımı gerçekleştirilen elektrikli araçlar için şarj istasyonu bulunması, proje sahiplerinin yenilikçi ve güncele ayak uyduran tavırlarının göstergesi oluyor. Her ihtimale karşı jeneratör, su deposu, hidrofor eklemelerinin bulunması ise sakinlere kendilerini güvenli hissettiren farklı etkenler arasında yer alıyor. 


Mağazaları ve Sosyalleşme Alanlarıyla İdeal Şehir Yaşamını Beraberinde Getiriyor

Spor aktivitelerine uygun alanların yanında sosyalleşmek için kafeler ve ihtiyaç gidermek veya gezinti zamanlarında ziyaret ederek vakit geçirmek için mağazalar da projenin çeşitliliğini arttırıyor. Kozmetikten, giyime, yemekten, hoş kahve muhabbetlerine bütün taleplerinizi karşılayabileceğiniz mağazalar, kafe ve restorantlar hizmetinize sunuluyor. 3s Firuze Konakları satılık veya kiralık daireleri için satış ofisimizden bilgi edinmeniz mümkün oluyor.

3s Firuze Konakları Satış Ofisi Iletişim

Published on 2020-01-04
Updated on 2020-01-04