Büyükyalı Projesi

beautiful stone houses in istanbuls10

İstanbul İçinde Bir Deniz Kenti

Artan nüfus ve çarpık kentleşmenin bir getirisi olarak şehirlerde yaşamak her geçen gün zorlaşıyor. Yeni Şehircilik anlayışının bir getirisi olan Büyükyalı Projesi ile bir kentte bulunması gereken her unsura anında erişmek mümkün oluyor. İstanbul içinde bir deniz kenti olarak tasarlanan Büyükyalı Projesi'nin yerleşkesi Kazlıçeşme Sahili olmakla beraber ulaşım, kentte kültür sanat, alışveriş gibi ihtiyaçların tamamını kolaylıkla sağlamak adına imkanlar bulunuyor. 
beautiful stone houses in istanbuls11

Büyükyalı Projesi Üst Düzey Ulaşım İmkanları İle Şehrin Hızına Ayak Uydurmanızı Kolaylaştırıyor

Gün içerisinde gerek işlek saatlerde gerekse işlek saatler dışında trafik sorunuyla karşılaşmak ihtimal dahilinde olabiliyor. Bu yüzden araç sahibi olan ya da olmayan herkes toplu taşımalar aracılığıyla ulaşımını sağlamak zorunda kalabiliyor. Büyükyalı, İstanbul merkezinde olmasının yanı sıra ulaşım imkanlarıyla gerçek bir vakit tasarrufu imkanı veriyor. Zeytinburnu Tren İstasyonu ve Zeytinburnu Marmaray İstasyonu'na 1,8 km uzaklıkta olan proje, Marmaray Kazlıçeşme İstasyonu'na ise 1,9 km uzaklıkta bulunuyor. Burada ikamet ettiğiniz takdirde Bakırköy İDO ve Yenikapı Feribot hatlarından faydalanmanız da mümkün oluyor. E-5 Karayolu'na 2,5 km uzaklıkta olması, ulaşımı oldukça kolay ve hızlı hale getiren farklı bir etken olarak karşımıza çıkıyor. Son yıllarda hizmete açılan Avrasya Tüneli ise şehir ulaşımına olan entegrasyonu had safhaya ulaştırıyor. 
1beautiful stone houses in istanbuls16

Sosyal Alanları ve Parklarıyla İdeal Şehir Yaşamını Sunuyor

Her tarafı parklarla çevrili olan evlerin sakinleri yeşilin pozitif ve sağlıklı enerjisinden her saniye faydalanıyor. Ağaçlar, çiçekler, havuzlar ve adım başı dinlenme ve sosyalleşme alanlarıyla "İyi Yaşam" sloganının altını doldurmayı başarıyor. 1902 yapımı Mavzer ve Dişek Fabrikası'nın uzmanlar tarafından restore edilmesiyle halka açılan yapı Taş Meydan'da, sosyalleşmenin eşsiz tarihi dokuyla birleşmesini sağlıyor. Kafe ve restorantlarıyla sosyalleşmek için nezih ortam oluşturan bu mekan, organik alışverişin de merkezi haline geliyor. Uzun ve titiz bir restorasyon sürecinin ardından 19. yüzyılın eşsiz eserlerinden olan Su Kulesi, Hamam, Zırhlı Araçlar Tamirhanesi, Atölyeler ve Depolar sizlerin hizmetine sunuluyor. Hızın odak haline geldiği şehirlerde, zamansız vakitler geçirmek ve her zaman dinlendirici mekanlarda bulunma imkanı Büyükyalı örnek daire modellerinde ikamet ile mümkün oluyor. Kuru temizlemeden, özel yat hizmetlerine kadar tek telefonla ulaşım imkanını sağlayan Büyükyalı hizmetleri, sakinlerine kendilerini özel hissettiriyor. Hem İstanbul'un merkezinde olup hem de eşsiz bir manzaraya sahip olmak isteyenlerin kaliteli ve konforlu durağı olarak seçeneklerini alıcılara sunuyor. Sosyalleşmenin yanı sıra kültür sanat gelişimi açısından da özel alanlar bulmanız mümkün oluyor. Kültür Sanat ve Performans Merkezi'nin tarihi görünümünde bale, müzik gösterileri, şiir dinletisi, tiyatro performansları ve daha pek çok sanat dalının gösterisi bulunuyor. Film gösterilerinde eşsiz bir hafta sonu geçirmek mümkün olduğu gibi festivallerde deşarj olmak da sakinler için seçenek olarak sunuluyor. Şehir merkezlerinde apartman dairelerinde hapsolmak yerine, çocuklar için Eğlence Merkezi faaliyetleri yapılıyor. Büyükyalı satılık dairelerine sahip olan ebeveynlerin çocukları da eğitici faaliyetlerle verimli ve eğlenceli dakikalar geçiriyor. 
beautiful stone houses in istanbuls21

Büyükyalı Projesi Mimarisi İle Avrupa'nın En İyileri Arasında Bulunuyor

Uzman bir ekip oluşturularak tasarlanan mimarisinin en önemli noktası insana değer verme odaklı bir çalışmanın sonucu olması oluyor. Doğanın iki ana rengi olan yeşil ve mavinin merkeze alınmasıyla oluşturulan mimarisi, Büyükyalı sakinlerinin sakin ve dinlendirici bir atmosfere sahip olmasına olanak veriyor. Yerleşkede bulunan tarihi dokuların profesyonel bir tutumla muhafaza edilerek restore edilmesi ve olabildiğince kullanışlı bir şekilde değerlendirilmesi, projeyi daha da kıymetli kılıyor. Bir İngiliz mimarlık şirketi olan Chapman Taylor'ın üstlendiği mimari tasarım projesi Avrupa'dan da tam not alıyor. Büyükyalı satılık daire seçenekleri 2+1, 3+1, 4+1 şeklinde alıcılara sunuluyor. Dış mimarinin profesyonelliği iç mimaride de kendisini gösteriyor ve oldukça kullanışlı ve ferah evlere sahip olmak isteyenlerin yegane adresi haline geliyor. Geniş balkonlarından denizin keyfini çıkarmak, giyinme odalarıyla mekandan tasarruf sağlamak ve düzeni en kolay şekilde oluşturabilmek gibi pek çok imkan alıcılarla buluşuyor. Modern ve kaliteli malzemeler ile İyi Yaşam'a giden yol konfor taşlarıyla döşeniyor. Metrekare konusunda da alıcı odaklı bir saygınlıkla hareket ediliyor ve asansör boşluğu, şaft, yangın merdiveni, sosyal yaşam alanları, yangın kaçış koridoru, çöp odası ve tesisat odası brüt-net metrekare hesabına dahil edilmiyor. 
beautiful stone houses in istanbuls17

Yaşam Tarzına Uygun Temayı Bulmak Büyükyalı Tasarım Tema Çeşitliliğiyle Ekstra Mümkün Oluyor

Büyükyalı sitesi daireleri 6 farlı temada tasarlanıyor. Örneğin daha klasik bir tasarımla bronz renklerin yoğunlukta olduğu sakin ama derin görünümlü bir tasarım tercih ediyorsanız Golden Quartz teması size hitap edebilir. Planitum Quartz teması ise modern dokunuşlarıyla çağdaş tasarımlar içinde hissetmenizi sağlayacaktır. White Opaline temasının aydınlıkla bezenmiş zarafeti ise, daima özel hissetmenizi sağlayabilir. Clear Crystal temasının özgün detayları ve dinamik renkleri enerjinizi daima muhafaza etmenizi kolaylaştırabilir. Tarihi dokunun düzenlenmesiyle oluşturulan bir yaşam alanı zamansız dakikaları beraberinde getirir. Büyükyalı Loft tasarımları tarihi Fişekhane'nin bir kısmının değerlendirilmesiyle kullanıcıyla buluşturuluyor. Binanın yapılış amacından gelen endüstriyel atmosfer, iç mimari tasarımında orijinal detaylarla bezenerek değerlendiriliyor. Şıklığı ve zarafeti hayatınızın her alanında bulundurmak istiyorsanız Büyükyalı FENDI Casa temasının alıcılarından biri olmayı düşünebilirsiniz. Yaşam alanları karakterlerin bir yansımaası olduğu gibi enerjiyi ve huzuru besleyen en önemli unsur oluyor. Metropol denildiğinde herkesin aklına karmaşa ve yorucu yaşam tarzı gelirken, Büyükyalı projesi ezberleri bozuyor. İnsan konforu odaklı tasarımlarını üst düzey eklemelerle standartların çok üstüne taşıyor. Örneğin spa salonları, spor salonları ve farklı egzersiz mekanları ile sağlıklı yaşamı organik besin mağazalarının yanı sıra fiziksel faaliyetlerle de destekleyerek sağlama imkanı veriyor. 
beautiful stone houses in istanbuls6

Büyükyalı Aile Kredisi

1481 Konut bulunan projenin, her dairesi için özel olarak profesyonel tasarımlar gerçekleştiriliyor. Büyükyalı İstanbul satılık daire fiyatları mevcut özelliklere göre değişkenlik gösteriyor. Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığında gerçekleştirilen projenin kullanıcı odaklı tasarımının yanı sıra yine alıcı odaklı ödeme imkanları da bulunuyor. Aile bütçelerine özel ödeme planlamasının yapılmasıyla rahat bir ödeme gerçekleştirebiliyorsunuz. Büyükyalı Aile Kredisi, Yeni Şehircilik anlayışından doğan konforlu ve sağlıklı yaşama herkesin kolayca ulaşabilmesine olanak veriyor. Eğitim, sağlık, spor, kültür, sanat, özel imkanlar ve dahasını sizlerle buluşturmak için tasarlanan bu yeni deniz kentinde ikamet imkanına sahip olmak da Büyükyalı Aile Kredisi ile daha kolay hale geliyor. Emlak Konut'un ideal kentler kurmak yolundaki 1953 yılından beri devam gayreti Büyükyalı Projesiyle bir kez daha hayat buluyor. Siz de karmaşadan uzaklaşarak bütün imkanlara birkaç dakika uzaklıkta olduğunuz, konforlu ve vakitten ultra tasarruflu bir yaşam sürmek isterseniz satış ofisimizde ayrıntılı bilgileri edinebilirsiniz. 

Büyükyalı Projesi Satış Ofisi Iletişim

Published on 2019-12-29
Updated on 2019-12-29