Vadi İstanbul Projesi

vadi istanbul projesi1
İstanbul'un seçkin bölgelerini çevreleyen Vadi İstanbul Projesi; Artaş İnşaat, Aydınlı Group ve Keleşoğlu İnşaat ortaklığında gerçekleştiriliyor.
Doğayla iç içe olması ve modern mimarinin eşsiz sonuçlarından biri olmasının yanı sıra iç dış fonksiyonel detaylarıyla alıcılarını bekliyor. Projenin mimari boyutunu İki Design ve SOM üstleniyor.  Ticari alanlar ve iş merkezlerinin pazarlanması kısmında ise Jones Lang LaSalle ismi ön plana çıkıyor. 
vadi istanbul projesi2

Yeşil ve Mavinin Eşsiz Uyumu Vadi İstanbul Projesi İle Modern Çizgilerde Hayat Buluyor

Sadabad Deresi'nin 3 kilometrelik kısmı projenin içerisinden geçiyor. Beton yığınlarının şehrin çoğunluğunu sardığı günümüzde, doğayı anımsatan yapay eklemelerle projelere farklı bir atmosfer kazandırılmaya çalışılıyor. Vadi İstanbul'un bu konudaki ayrıcalığı ön plana çıkıyor. Belgrad'ın hemen yanında olan ve Sadabad Deresi'ne misafirlik eden bu proje, doğayla bir bütünlük sağlamak için bütün imkanları sakinlerine sağlıyor.
Ormanın oksijen dolu havasında doğa yürüyüşleri yapmak, pazar kahvaltılarını, dinlenti saatlerini yeşilin dinlendirici atmosferiyle daha da verimli kılmak için Vadi İstanbul'un konumu son derece uygun oluyor.
Bütün bu doğal güzelliklerle iç içe olma durumunun yanı sıra proje içerisinde bulunan farklı aktivite alanları da ayrıca çeşitliliği arttıran etken oluyor.
Bu projeden faydalananlar açık ve kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, yürüyüş parkuru, başketbol sahası, fitness salonları eklemelerinden faydalanabiliyor. Yetişkinler gibi çocukalrın da faydalandığı bu alanların yanında çocuk oyun alanları ise, çocuklar için eğlenceli dakikaların farklı bir vesilesi oluyor. Sauna salonları ise rahatlamanın farklı bir merkezi oluyor. Günlerin, haftaların yorgunluğu bu alanlarla atıldığı gibi, düzenli spor ile sağlıklı yaşama erişme de söz konusu imkanlarla mümkün oluyor. Vadi İstanbul konutlarında ikamet edenler, yol ile vakit kaybetmeden hemen alanın içinde bulunan tesislerde seçimlerine göre sportif aktivitelerini gerçekleştiriyor. Şehrin karmaşık ve sıkışık olarak bilinen yaygın karakteri, şehrin tam ortasında Vadi İstanbul satılık veya kiralık ev seçeneklerinin ezber bozan özellikleriyle tekrar sorgulanıyor. İnsana verilen kıymetin, sağlıklı yaşama olan rağbetin ve şehirde yorucu olmayan yaşam telakkisinin vücut bulduğu proje yenileşen kent anlayışının da ayrıca temsilcisi oluyor. 
vadi istanbul mimari

Vadi İstanbul Projesiyle Modern Mimarinin En Kullanışlı Hali Alıcılarla Buluşuyor

Vadi İstanbul Projesi 3 konseptten oluşuyor. Vadi İStanbul Teras, Vadi İstanbul Bulvar ve Vadi İstanbul Bahçe adı verlen bu konseptler farklı üniteleri içerisinde barındırıyor. Vadi İstanbul'un Belgrad'a sıfır konumdaki modern konutları Teras konseptinde bulunuyor. Teras etabında 1.111 konut, 51.000 m² alanda yer alıyor. 1+1, 1+2, 1+3, 1+4, 1+5 seçenekleri bulunan dairelerin dubleks seçenekleri de bulunuyor. Bu bölgede 1800 araç kapasitesine sahip olan etapta herhangi bir otopark problemi yaşanmıyor. havuz, fitness, basketbol gibi pek çok spor faaliyet alanının bulunması ve alıcıların hizmetine sunulması, projenin niteliklerini ayrıcalıklı hale getiriyor. Vadi İstanbul Bulvar etabında ise sosyalleşmek için bütün unsurlar olduğu gibi iş merkezleri ve rezidanslar bulunuyor. Şehrin en iç kesimlerine yakın olmak isteyenlerin başlıca tercihleri burada bulunan rezidanslar oluyor. Özel Havaray ulaşım sistemi ise özelikle iş hayatının içinde olanlar için ciddi bir ulaşım kolaylığı sağlıyor.
Kendine ait ulaşım sistemi olması Vadi İstanbul'u benzeri projelerden ayıran farklı bir nitelik oluyor.
İş hayatının zamanla yarışan karakterine uygun olarak, ulaşım konusunda vakitten tasarrufu beraberinde getiren bir özellik oalrak ön plana çıkıyor. Yalnızca bu ayrıcalık değil, merkezde kafe, restorant, mağaza ve akla gelebilecek bütün ihtiyaç noktalarının bulunması ve birbirine yakın olması, vakit tasarrufunu sağlayan farklı bir etken oluyor. Konum olarak da TEM ve 3. Köprü bağlantısı olan Vadi İstanbul'un ulaşım konusundaki avantajı sağlayan ayrı bir artı oluyor. 
vadi istanbul projesi3

Vadi İstanbul Açık Hava Alanı Ünlüler Geçidi Olmaya Devam Ediyor

Spor, sosyal etkinlikler, iyi giden bir iş hayatı, hafta sonu dinlenme saatleri stresi azaltan unsurlar arasında yer alsa da, zaman zaman tam manasıyla deşarj olabilmek için etkili birkaç saat gerekebiliyor. Sanat tutkunları bu birkaç saati konser alanlarında değerlendirmeyi tercih ediyor. Canlı müzikle, gerçek ses ve notaların şadihi oluyor ve unutulmaz dakikalar geçiriyorlar. Vadi İstanbul konser etkinlikleri yaklaşık 7 dönüm büyüklükteki alanda yapılıyor. Yerli ve yabancı kariyerinin doruk noktasında olan sanatçıların, sanatlarını sergilediği alanda spor etkinlikleri yapıldığı da oluyor. 10 bin kişinin üzerinde kişi apasitesine sahip olmakla beraber, İstanbul'un önde gelen konser alanlarından biri olarak öne çıkıyor. Tarkan, Ajda Pekkan, Teoman gibi zirve isimlerin şarkılarını binlerle buluşturduğu alanda konforlu deşarj dakikaları geçirmek mümkün oluyor. Alanın büyüklüğüne yakışır dev bir sahne, sanatçıların eserlerini rahatça sergileyebilmeleri için hizmete açılıyor. 
vadi istanbul ofis

Türkiye'nin En Büyük Ofis Kompleksi

Vadi İstanbul ofis alanı 300.000  m² olması sebebiyle Türkiye'nin en büyük ofis kompleksi kabul ediliyor. Bu ofislerde alanın en verimli şekilde kullanılmasına dikkat edilerek inşanın gerçekleştirildiği ön plana çıkıyor. Ülkenin önde gelen şirketlerinin genel merkezlerinin bulunduğu komplekste, bütün ihtiyaçlar ince ayrıntılara kadar düşünülüyor. Örneğin misafirlerin rahat edebilmesi için Radisson Blu Otel hizmet vermek adına daima hazır bulunuyor. Ofislerde farklı bölgelere ulaşımın kolay olması önemli bir detay oluyor. Gün içerisinde farklı bölgelerdeki toplantılara gidişin kolay olması gibi önemli detaylara hizmet eden niteliklerin komplekslerde olması şart oluyor. Vadi İstanbul ofis kompleksi TEM, E-5 ve Kuzey Marmara Otoyolu'yla kesişme özelliğiyle İstanbul ulaşım ağına kolayca erişebilmeyi sağlıyor. Mimarinin modern bir anlayışla tasarlanması, çağdaş atmosferin kolayca yakalanmasını sağlıyor. 
vadi istanbul projesi4

Vadi İstanbul AVM Çok Yönlü Bir Hizmet Sunuyor

Bir AVM ne kdar çok seçenek barındırırsa o kadar çok talep karşılayıcılık özelliğine sahip oluyor. Vadi İstanbul AVM 6 katlı büyük kapasiteye sahip mimarisiyle onlarca restorant ve mağazayı bünyesinde barındırıyor.
Vadi İstanbul nerede sorusunun cevabı ise oldukça anlaşılır bir şekilde verilebiliyor. Sarıyer Ayazağa bölgesinde bulunan AVM'ye ulaşım, AVM'nin sağladığı servis araçlarıyla kolaylıkla yapılabiliyor. Ücretsiz müşteri servislerinin durakları İTÜ İstinye, Maslak, Göktürk, Metrobüs, Kağıthane ve Avrupa Konutları oluyor. Otobüsle doğrudan AVM önüne gitmeyecek olanlar için bu merkezi duraklardan servisler aracılığıyla ulaşımı sağlama seçeneği sunuluyor. AVM Vadi İstanbul sinema bölümünde ise ayrı bir özellik bulunuyor. Gold Class farkıyla sinema salonu değil sanki evdeymişçesine film keyfi yapmak mümkün oluyor. Telefon ve benzeri cihazların şarj edilebilmesi için ünitelerin hemen izleyicinin yanı başında bulunduğu, koltuklarıyla ultra rahatlığı sağlayan sinema salonları film severlerin tercihine sunuluyor. 
Vadi İstanbul Projesi, ince ince işlenmiş bir kent gibi bulunduğu kategoriyi çeşitlendiriyor. Evde, işte, eğlencede, sosyalleşmede ve hayatın içinde olan hemen her unsurda var olması istenen bütün detayların düşünüldüğü ve kaliteli bir üretim anlayışıyla inşa tasarısında yerini aldığı proje, yaşamda konfor ve kalitenin değerini küçümsemeyenler için tasarlandığını gösterir niteliklere sahip bulunuyor. 

Vadi İstanbul Projesi Satış Ofisi Iletişim

Published on 2020-01-02
Updated on 2020-01-02