Antalya Konyaaltı'nda denize çok yakın mesafede satılık otel

Ref: 6711
WhatsApp
Oda sayısı 26
Alışverişe uzaklık 100 m
Sahile uzaklık 200 m
Fiyat
Satıcının para birimindeki fiyat : € 2.500.000

Konyaaltı, Antalya'nın batı ucundaki en bilindik plajlarına sahip semtlerindendir. Plajıyla meşhur olduğu için semt, yazın tatil yapmaya gelenlerin uğrak noktasıdır. Bu sebeple; bu bölgedeki otel işletmeleri de prestijli bir konumdadır.

Konyaaltı'nda denize yalnızca 200 metrelik mesafede yer alan 3 yıldızlı satılık otel, yenilenmiş ve onarılmıştır. Tamamen mobilyalı olan otel içerisinde, açık havuz, Türk Hamamı, buhar odası, SPA bulunmaktadır. Tüm yıl boyunca çalışma fırsatı sunan işletme ayrıca; Türkiye vatandaşlığı düşünenler için uygunluk taşımaktadır. 

22 çift kişilik balkonlu standart oda, 4 junior suit olmak üzere toplam 26 odadan oluşan otel içerisindeki tüm odalarda duş, kasa, klima yer almaktadır. Restoran ve barı da bulunan otelde, ihtiyaç duyulacak her türlü hizmet ve mobilya bulunmaktadır.  

Denize, plaja yakınlığıyla öne çıkan otel ayrıca; toplu ulaşıma,  şehir merkezine de rahat ulaşılacak bir mesafededir. Yatırım düşünenlerin kaçırmaması gereken bir fırsat niteliğindeki bu otel ve ödeme seçenekleri için bize ulaşabilirsiniz. 

Daha fazla bilgi istiyorum
Favorilerinize ekleyin
Döviz Kurları, 27 May 2021 1 USD=8.42, 1 EUR=10.28, 1 GBP=11.90

Bölgedeki diğer evler

Kaçırmayın!
Devamlı yeni portföyler ekliyoruz.
Sizi haberdar etmek isteriz.
Emlak
Daha fazla bilgi için bize telefonla ulaşabilirsiniz