İstanbul Beylikdüzü'nde sahilde, panoramik manzaralı satılık daireler

Ref: 6191
WhatsApp
M2 150
Oda sayısı 2+1
Fiyat

İstanbul'un hızlı büyüyen ve iyi yapılandırılmış gelişim bölgelerinden birinde bulunan bu proje, şehrin muhteşem manzarasına sahip deniz kıyısına çok yakınken, sunduğu olanaklardan istifade etmek isteyen aileler için de harika bir atmosfer sunmaktadır. Çoğunlukla yeşile adanmış 20.000 m2’lik bir arazi üzerinde yer alan bileşikte 224 daire bulunmaktadır. Her türden aileye odaklı olan proje, güvenli bir ortam yarattığından emin olunması için herhangi bir 1 + 1 seçenek sunmamaktadır. Ayrıca 3 ve 4 yatak odalı seçeneklerine uygun panoramik balkonlarıyla da dikkat çekiyor.

Ev sahipleri için mevcut olan olanaklardan bahsedilecek olursa bir başka artı da aile mahremiyetinin dikkate alındığı tesisler ve erkek-kadın ayrı olan sosyal alanlardır. 5 yıldızlı bir tatil köyü kalitesinin hedeflendiği bu yerde aileler açık-kapalı yüzme havuzları, spor sahaları, yürüyüş yolları ve Türk hamamının tadını çıkarabilirler. İnşaat şirketi şu anda % 40 gibi düşük bir ödeme oranı ile 36 aylık taksit planları sunmaktadır.

Lütfen, bu mülkle ilgili herhangi bir sorunuzda bize ulaşmaktan çekinmeyin ve bu proje veya benzeri alternatifler için bir görüntüleme turu rezervasyonu yaptırmak istiyorsanız bize bildirin. 

This property was published on 16-09-2019.
It was last updated on 09-05-2022.
Daha fazla bilgi istiyorum
Favorilerinize ekleyin
Döviz Kurları, 10 May 2024 1 USD=32.09, 1 EUR=34.59, 1 GBP=40.24

Bölgedeki diğer evler

Kaçırmayın!
Devamlı yeni portföyler ekliyoruz.
Sizi haberdar etmek isteriz.
Istanbul'da satılık emlak ilanları
Daha fazla bilgi için bize telefonla ulaşabilirsiniz