İstanbul'da Başakşehir'e yakın satılık modern daireler

Ref: 6026
WhatsApp
Oda sayısı M2 Fiyat
2+193-124$ 174,971
İndirim 15%
Teslim tarihi Jun 2021
24 Ay vade

120.000 m2'lik bir arazide yer alan bu proje bölgedeki en bilinen yapılardan biri olmakla birlikte, imkanlarının çoğunu yeşillik bölgelere ayırmasıyla da dikkat çekicidir. Şehrin ortasında yeni bir yaşam tarzı sunan bu proje İstanbul'un beğlantı yollarının çoğunun merkezinde yer almakta olup nitelikli hastanelere, yeni havalimanına ve bazı botanik bahçelerine de oldukça yakındır.

Birçok sosyal aktivite ve kolaylıkla donatılan bu yer sizlere şelaleli muhteşem bir manzara sunarken 1.5km'lik koşu alanı, atölyeler, kız-erkek ayrı yüzme havuzları, spa, Türk hamamı, spor salonu ve açık spor alanları gibi olanaklar da sağlamaktadır. Tüm günlük ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz dükkanlar, kafeler ve restoranlar da mevcuttur.

Kompleksin konumu, modern altyapısı, yeşil alanları ve ulaşım erişebilirliği, onu yerel yatırımcıların ilgi odağı haline getiriyor. Taşınmaya hemen hazır olan bu dairelerde 48 aya varan taksitlerle ödeme planları da bulunmaktadır.

Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin. Bu mülk ve benzeri alternatiflerde görüntüleme turu yapmak istiyorsanız rezervasyon için de bizlere ulaşabilirsiniz.

Last updated on 17-03-2021
Daha fazla bilgi istiyorum
Favorilerinize ekleyin
Döviz Kurları, 02 July 2021 1 USD=8.67, 1 EUR=10.26, 1 GBP=11.92

Bölgedeki diğer evler

Kaçırmayın!
Devamlı yeni portföyler ekliyoruz.
Sizi haberdar etmek isteriz.
Istanbul'da satılık emlak ilanları
Daha fazla bilgi için bize telefonla ulaşabilirsiniz