M2 750
Bina yaşı 11-15
Oda sayısı 7+2
Bahçe 1500 m2
Fiyat
Satıcının para birimindeki fiyat : 50.000.000 ₺

İstanbul'un nezih ve lüks semtleri deyince akla ilk gelenlerden birisi olan Bebek'te 7+2 odadan oluşan bu villa, 1500 m² arazi üzerine yapılmıştır. 750 m²'lik bir kullanım alanı olan lüks villanın, 6 adet de banyosu bulunmaktadır. Villada yaşamaya başlayınca, İstanbul'un ikonik sembolü Boğaz manzarasına karşı her gün uyanacak, dostlarınızla, sevdiklerinizle burada çok güzel hatıralar biriktirebileceksiniz. Manzaranın verdiği huzurla, şehrin karmaşık düzeninden sıyrılıp huzurla dolabileceksiniz. Her oda ya doğa manzarasına ya da boğaz manzarasına açılıyor. Ayrıca; boğaza karşı jakuzi keyfi yapabilir, burada tüm yorgunluğunuzu atarak, zihninizi ve bedeninizi arındırabilirsiniz.

Yaklaşık 750 m²'lik geniş bir bahçesi bulunan 3 katlı villanın, bahçe içerisinde büyük de bir havuzu yer alıyor. Bu geniş bahçenin içerisinde, dilerseniz yüzüp sporunuzu yapabilir dilerseniz yeşil alana karşı oturabilir, aileniz ve sevdiklerinizle çok güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Ayrıca; villa içerisinde spor salonu ve sauna da bulunuyor. Dışarı çıkmanıza gerek kalmadan evinizin içerisinde aktivitelerinizi gerçekleştirebilir, keyifle dinlenebilirsiniz.

Kendinizi özel ve değerli hissetmenize sebep olacak bu villa ile, İstanbul'un hem merkezi ve nezih semtinde yaşayacak hem de sakinliğini koruyan eşsiz manzaraya karşı uyanabileceksiniz. Döşeme, tavan ve merdivende en üst kaliteden malzeme seçimi ve işçilik kullanılmış villada, gönül rahatlığıyla uzun yıllar yaşayabilirsiniz. Mükemmel boğaz manzaralı 750 m²'lik geniş ve lüks bu villayı kaçırmadan, yaşam kalitenizi artırmaya bakın..

Last updated on 16-10-2020
Daha fazla bilgi istiyorum
Favorilerinize ekleyin
Döviz Kurları, 23 November 2020 1 USD=8.10, 1 EUR=9.58, 1 GBP=10.26

Bölgedeki diğer evler

Istanbul'da satılık emlak ilanları
Geri
Daha fazla bilgi için bize telefonla ulaşabilirsiniz