چرا باید در کوش آداسی سرمایه گذاری کرد؟

چرا باید در کوش اداسی1
کوش آداسی یکی از اولین مقاصد گردشگری در ترکیه و اولین شهری است که گردشگری دریایی در ترکیه آغاز شده است. امروز ، کوش آداسی سومین بندر بزرگ کشتی کروز را دارد که میزبان بزرگترین کشتی های سفر دریایی از سراسر جهان است.

چرا باید در کوش اداسی2

کوش آداسی هنوز در حال رشد و جذب توریست داخلی و خارجی ، خریداران و سرمایه گذاران است. جمعیت آن به دلیل بسیاری از سرمایه گذاری های اقتصادی / گردشگری در منطقه و دسترسی به آن از 12.600 در سال 1960 به 43.600 در سال 1990 ، 73.500 در 2007 و به 113.500 در سال 2018 در شهر و حومه افزایش یافته است (طبق اندازه گیری های رسمی). ناگفته نماند که جمعیت در فصل تعطیلات به حدود 2.000.000 نفر می رسد.

چرا باید در کوش اداسی3

ما لیستی از حقایق در مورد دلیل سرمایه گذاری در کوش آداسی را تهیه کرده ایم.=
گردشگران داخلی و بین المللی در طول سال: کوش آداسی به دلیل آب و هوای مطبوع ، سواحل زیبا و نزدیک بودن به فرودگاه بین المللی در طول سال پذیرای بازدید کنندگان است. بندرگاه قایق بادبانی Setur Kusadasi یکی از بزرگترین تفرجگاه ها ترکیه است که میزبان 450 قایق بادبانی به علاوه 150 قایق در کارخانه کشتی سازی خود است.
مرکز کنگره Efes در تمام طول سال میزبان کنگره ها و رویدادها است. همچنین ، بیمارستان های اصلی کوش آداسی این شهر را به عنوان مقصد مورد علاقه گردشگری سلامت در آورده اند.

چرا باید در کوش اداسی4

زیبایی طبیعی و گشت و گذار: پارک ملی شبه جزیره دیلک در Guzelcamli، کوش آداسی از نظر بیولوژیکی متنوع ترین در ترکیه است. در راه شبه جزیره ، کوش آداسی یک ساحل پرچم شنی آبی به طول 20 کیلومتر با بسیاری از رستوران ها و کافه ها در امتداد تفرجگاه ارائه می دهد. مسجد Kaleiçi ، کاروانسرا ، جزیره کبوتر و شهر باستانی Ephesus تنها تعدادی از گنجینه های تاریخی است که می توانید در این منطقه پیدا کنید.

چرا باید در کوش اداسی5

بازار املاک و مستغلات پر جنب و جوش: اگر شهری این همه امکانات و زیبایی طبیعی دارد مطمئناً برای متقاضیان و سرمایه گذاران خانه دوم جالب و ماندگار خواهد بود. کوش آداسی شهری است که مورد سلیقه خریدارهایی را از ترکیه و همچنین از کشورهای مختلف است. نه تنها بازار فروش سریع است. املاک اجاره ای نیز به همان شکل هستند و بازده خوبی را به همراه دارند.

چرا باید در کوش اداسی6

استانداردهای بالای ساختمانی: بازار ساخت و ساز و املاک و مستغلات در کوش آداسی رقابتی است. این بدان معناست که سازندگان برای جذب خریداران باید استاندارد ساختمان بالایی را ارائه دهند. با توجه به نرخ ارز ، خریداران می توانند با هزینه کمتری از استاندارد بالایی برخوردار شوند.

چرا باید در کوش اداسی7

امکانات: کوش آداسی دهکده ای برای تعطیلات نیست که در زمستان بسته می شود. این یک شهر پر جنب و جوش است که دارای بسیاری از امکانات جذاب مانند مراکز خرید ، خیابان های خرید ، رستوران های عالی با غذاهای مختلف است. خدمات بهداشتی بسیار خوبی نیز وجود دارد که بسته های سلامتی نیز ارائه می دهند. در فصل تابستان ، دو پارک بزرگ آبی وجود دارد و حمل و نقل عمومی به طور منظم در طول سال انجام می شود.

چرا باید در کوش اداسی8

اتصالات حمل و نقل عالی: کوش آداسی تنها 90 کیلومتر با فرودگاه بین المللی Adnan Menderes فاصله دارد. زمان مسافرت از یک اتوبان مستقیم 1 ساعت است و خدمات تاکسی وجود دارد که ترانسفر فرودگاهی را با نرخ ویژه ارائه می دهند. از طرف دیگر ، از فرودگاه شاتل و قطار وجود دارد.
سفر از شهرهای دیگر به کوش آداسی نیز بسیار آسان است. کوش آداسی یک ایستگاه بزرگ اتوبوس دارد که در آن اتوبوس های معمولی از / به شهرهای دیگر مانند ازمیر حرکت می کنند.

کوش آداسی و حومه آن نیز ارتباط بسیار خوبی دارند. به طور منظم مینی بوس (dolmus) در حال کار است.

اگر تمایل به خرید ملک در کوش آداشی دارید، برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


Published on 2020-12-03
Updated on 2020-12-03