منطقه Alsancak ازمیر

izmir alsancak2

برای داشتن بهترین تجربه از اقامت در ازمیر، هیچ منطقه‌ای بهتر از Alsancak نیست. این منطقه برای کسانی که سبک زندگی اجتماعی و در مرکز فرهنگ و سرگرمی را ترجیح می‌دهند، بسیار مناسب است.

 

izmir alsancak1


Alsancak، واقع در منطقه كوناك در ازمیر، یك محله بین‌المللی و بزرگ در مركز تاریخی شهر است. این کوه در امتداد سواحل جنوبی خلیج ازمیر قرار دارد و به دلیل تفرجگاه ساحلی خود به نام " Kordon" شهرت دارد.

 

izmir alsancak4


Alsancak به دلیل موقعیت مرکزی، مکان‌های دیدنی تاریخی، بازدهی با اجاره بالا، امکانات رفاهی برتر محلی و ارتباطات عالی حمل و نقل، مقصد دلخواه بازار املاک و مستغلات در ازمیر است. یک منطقه پر جنب‌و‌جوش و سرگرم‌کننده، خیابان‌های شلوغ و زندگی شبانه در آن جریان دارد و بسیاری از هتل‌ها، رستوران‌ها، کافه‌ها، بارها، دیسکوها و مکان‌های تفریحی بی شمار دیگر در این محله قرار دارد و در کنار فضای آرامش‌بخش، اوقات شادی را برای ساکنین فراهم می‌کند.

 

izmir alsancak3


اقامتگاه‌های مسکونی در تفرجگاه ساحلی این منطقه واقع شده‌اند و چشم‌اندازی از زیبایی‌های ازمیر را ارائه می‌دهد. خرید یک آپارتمان در Alsancak فرصتی شگفت‌انگیز را زندگی در فرهنگ ازمیر در مرکز شهر به وجود می‌آورد، جایی که می‌توانید از زندگی خود نهایت لذت را ببرید.

 

برای مشاهده املاک فروشی در ازمیر، از این صفحه دیدن کنید.

Published on 2021-04-14
Updated on 2021-04-14