منطقه مودا (Moda) استانبول

مودا یکی از شلوغ ترین و پرمتقاضی ترین محله های استانبول در طول دهه های گذشته بوده است. با توجه به موقعیت مرکزی آن ، وسایل حمل و نقل عمومی متعدد مناسب و جو منحصر به فرد ، از نظر عملکرد بالا و ارزش افزوده ، مکان مورد علاقه سرمایه گذاران محلی است.

 

حمل و نقل

مودا تنها 16 کیلومتر با میدان تکسیم فاصله دارد. از طریق بشیکتاش ، کاراکوی و امینونو فقط در طی 20 دقیقه از طریق کشتی و قایق موتوری به راحتی قابل دسترسی است. متروبوس (خط اصلی حمل و نقل عمومی استانبول) ، مترو ، مارمارای (تونل زیر دریا که از طریق مترو طرف آسیا را به سمت اروپا متصل می کند) ، کشتی های بورسا و یالووا ایستگاه های خود را در مودا دارند. تونل Euroasia که یک تونل جاده ای برای وسایل نقلیه موتوری است تنها 2 کیلومتر با Moda فاصله دارد.

 


زندگی اجتماعی و محیط پیرامون

مودا دارای یک پارک ساحلی به طول 3 کیلومتر است که افراد از همه اقشار در آنجا می آیند و دور هم جمع می شوند. پارک ها و مناطق تفریحی متعددی در امتداد جاده پارک وجود دارد که ترافیک اتومبیل در آن دیده نمی شود. این محله برای کافه ها و رستوران ها بسیار مناسب است. خیابان Bahariye که شباهت زیادی به خیابان Istiklal دارد در تمام روزهای هفته و در 24 ساعت شبانه روز در حال جنب و جوش است و مملو از خریداران خواه در جستجوی یک لباس شیک یا تجهیزات ماهیگیری است. با خانه های اپرای تاریخی ، ساختمان های تئاتر ، زندگی اجتماعی فعال و دامنه خرید ، همیشه چیزهایی برای همه در مودا وجود دارد.

 

املاک و مستغلات و مشخصات

ویژگی های منحصر به فرد Moda ، آن را در بالای بازار املاک و مستغلات استانبول قرار می دهد. اولین و مهمترین دلیل تقاضای زیاد آن،  بازار محلی و سبک زندگی آن منطقه است. Moda یک محله با تعداد طبقات محدود است ، به این معنی که فقط تعداد معدودی آپارتمان جدید و ضد زلزله وجود دارد که توسط تعداد زیادی از افراد درخواست می شود. هر ملکی که خریداری شود ممکن است در مدت زمان بسیار کوتاهی اجاره شود یا سال آینده با سود فروخته شود. افرادی که به اجاره ملک در Moda علاقه مند هستند از قیمت همسایگی و اجاره خانه به خوبی آگاه هستند ، بنابراین افرادی که مشکل مالی ندارند املاک را اجاره می کنند ، این بدان معناست که اجاره به موقع پرداخت می شود.

Published on 2021-01-21
Updated on 2021-07-20