سرمایه گذاری در مجاورت پروژه های کانال استانبول

istanbul canal traffic


یکی از بهترین فرصت های سرمایه گذاری در استانبول کنار کانال استانبول است.کانال استانبول چیست؟
کانال استانبول یکی از پروژه هایی است که سال‌هاست دولت ترکیه در حال بررسی برای نحوه انجام آن بوده است. این کانال که ۴۵ کیلومتر طول خواهد داشت دریای سیاه را به دریای مرمره متصل خواهد کرد. عرض این کانال بین ۲۵۰ تا ۱۰۰۰ متر و عمق آن نیز  ۲۵ متر خواهد بود. این پروژه که در حال حاضر کارهای ابتدایی آن شروع شده و قرار است تا سال ۲۰۲۳ به اتمام برسد.

istanbul canal project
کانال استانبول نقش بسیار مهمی در رفت و آمد  کشتی‌ها خواهد داشت . تنگه یا کانال بسفر استانبول یکی از پر ترددترین مسیرهای دریایی دنیا بوده و این کانال از منطقه دوروسو در نزدیکی فرودگاه سوم استانبول شروع می‌گردد و به منطقه کوچوک چکمه جه متصل می گردد.

istanbul canal real estate
اتمام پروژه کانال استانبول موجب خواهد شد تا ارزش زمین و املاک این منطقه افزایش چشمگیری داشته باشد و اغلب سرمایه گذاران در استانبول مایل به خرید ملک در این منطقه و سرمایه گذاری روی املاک این منطقه هستند.

هدف از ساخت این کانال ، کاهش حجم رفت و آمد در تنگۀ بسفر است و همان طرح پل بوسفور را در این منطقه ایجاد میکند برای همین تمامی زمینهای اطراف این کانال با افزایش قیمت چشمگیری روبرو میشوند.  با ما باشید تا بهترین پروژه های این مناطق رو برای شما معرفی کنیم
Published on 2020-05-16
Updated on 2020-10-07