پروژه مدرن در منطقه بیلیک دوزوی با منظره ی بی نظیردریا

M2 62-139
سن ساختمان 0
تعداد اتاق 1+1
قیمت
قیمت اصلی به ارز فروشنده : 487.940 ₺
تخفیف 10%
بهترین ضمانت قیمت ملک بهترین ضمانت قیمت ملک
اضافه به لیست علایق

این پروژه جذاب در منطقه بیلیکدوزو استانبول واقع شده است. سرمایه گذار ی املاک در طی سال های اخیر به طور چشمگیری در این منطقه رواج پیدا کرده است.

 

این مجموعه در زمینی به مساحت 10.000 متر مربع ساخته شده است. آپارتمان ها با منظره دریاو این مجتمع دارای تک خواب  و دو خواب است که به دلیل تقاضای زیاد در واحدهای محدودی باقی مانده است. متراژ تک خواب ها 60 متر مربع و دو خوابه ها 87 تا 137 متر مربع متفاوت است.

 

ضمانت اجاره برای سرمایه گذاران

سرمایه گذاران می توانند از ضمانت اجاره پیشنهاد شده توسط سازنده پروژه بهره مند شوند ما خوشحال می شویم تا در مورد شرایط بیشتر به شما اطلاع دهیم.

 

این پروژه مدرن در نزدیکی یک هتل دریایی ، بیمارستان های دولتی و خصوصی ، پارک های آبی و امکانات تفریحی واقع شده است. همچنین به یک مرکز خرید بزرگ بسیار نزدیک است و دسترسی آسان به اتوبان E5 و ایستگاه اتوبوس مترو را در اختیار شما قرار می دهد. این مجموعه دارای نگهبانی24/7 ، سالن ورزشی ، سالن سینما ، زمین بسکتبال و زمین فوتبال ، اتاق بازی و همچنین سوئیت هایی است که می توانید برای میهمانان خود رزرو کنید.

 

برخی ازواحدهای موجود در این مجموعه منظره دریا را نشان می دهد. این املاک مسکونی استانبول همراه با واحدهای تجاری پتانسیل سرمایه گذاری بسیار خوبی را ارائه می دهند.

لیست قیمت

پلان طبقهقیمت
1+1$ 63,041
تاریخ تحویل Jul 2019
30 اقساط ماهانه
اطلاعات بیشتر در خواست دارم
نرخ ارز, 01 October 2020 1 USD=7.70, 1 EUR=9.04, 1 GBP=9.91

دیگر خانه های یافت شده در محدوده انتخابی

خرید آپارتمان در استانبول
به عقب
برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید