Antalya Belek'te modern ve lüks 3+1 villa

Ref: 6771
WhatsApp
M2 220
Bina yaşı 11-15
Oda sayısı 3+1
Alışverişe uzaklık 200 m
Sahile uzaklık 2 km
Şehir mekezine uzaklık 3 km
Fiyat
Satıcının para birimindeki fiyat : € 170.000

Antalya'nın öne çıkan ve çokça yerli ve yabancı turist ağırlayan semtlerinden olan Belek'teki villa; 3+1 olup, 220 m2'dir. 3 katlı villa içerisinde 4 adet tuvalet 4 adet de balkon yer almaktadır. Geniş ve rahat kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanan villanın öne çıkan özelliklerinden birisi; golf sahalarına yakın olmasıdır. Ayrıca; merkeze, süpermarketlere ve ana yola da yakın mesafede yer alan villa, avantajlı bir lokasyonda yer almaktadır. Hem şehrin gürültü ve karmaşasından uzak hem de imkanlarına bir o kadar yakın olacak mesafede yer almaktadır. Doğa içerisinde, sakin ve huzurlu bir yaşam arayanlar için fırsat niteliğindedir. 

Etrafı ve bahçesi yeşilliklerle kaplı villada yaşamaya başladığınızda konforlu ve sağlıklı bir hayat yaşamaya başlayacaksınız. Temiz hava ve bol oksijen imkanı sunan bu yaşam alanı içerisinde uzun yıllar kalabileceksiniz. Modern ve uzun ömürlü olacak şekilde tercih edilen mobilya ve donatılar 1.sınıf yüksek kalitedir.

Nezih bölgede prestijli ve sakin bir yaşam arayanlar için kaçırılmayacak bu villa hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Daha fazla bilgi istiyorum
Favorilerinize ekleyin
Döviz Kurları, 02 July 2021 1 USD=8.67, 1 EUR=10.26, 1 GBP=11.92

Bölgedeki diğer evler

Kaçırmayın!
Devamlı yeni portföyler ekliyoruz.
Sizi haberdar etmek isteriz.
Emlak
Daha fazla bilgi için bize telefonla ulaşabilirsiniz