Antalya Muratpaşa'da satılık lüks ofisler

Ref: 6722
WhatsApp
M2 100-250
Bina yaşı 0
Oda sayısı 2+1, 3+1
Sahile uzaklık 3 km
Şehir mekezine uzaklık 2 km
Fiyat
Satıcının para birimindeki fiyat : € 95.000

Antalya Muratpaşa'da modern ve lüks çizgide oluşturulmuş olan ofisler, yatırım düşünenler için avantajlıdır. 5 yıldızlı otelin sunduğu imkan ve hizmetler sunulan ofislerde, otelin rahatlığı ve konforunu arayanlar için tercih edilebilir bir noktada yer almaktadır. Ofisler, lüks standartlarla oluşturularak hem estetik hem de teknik tüm altyapı en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmıştır. Dünya standartlarına uygun olacak şekilde yangın ihbar, koruma ve yangın söndürme sistemi, ısı ve su yalıtımı, merkezi ısıtma/soğutma sistemleri, fiber optik altyapı sistemiyle ihtiyaç duyacağınız her türlü donanıma sahiptir. 

Döşemesinden tavanına kadar kullanılan her malzeme özel tasarımla kurgulanarak uygulamaya geçilmiştir. Koridor ve karşılamada duvarlar, aydınlatmalar ve döşeme seçimiyle prestijli bir yapının her detayını yansıtmaktadır. 2+1 ve 3+1 olacak şekilde planlanan ofislerin alanları, 100 m²-250 m² aralığında değişiklik göstermektedir. Ofislerin yanı sıra 50 kişilik bir konferans salonu, misafir alanları, spor salonu ve mescit de bulunmaktadır.

Toplu ulaşıma, ana yola, şehir merkezine yakın olan proje, ulaşım açısından da avantajlıdır. Aylık 2500 TL kira getirisi olan ofisler, yatırım düşünenler için idealdir. Bu karlı yatırım hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi istiyorum
Favorilerinize ekleyin
Döviz Kurları, 02 July 2021 1 USD=8.67, 1 EUR=10.26, 1 GBP=11.92

Bölgedeki diğer evler

Kaçırmayın!
Devamlı yeni portföyler ekliyoruz.
Sizi haberdar etmek isteriz.
Emlak
Daha fazla bilgi için bize telefonla ulaşabilirsiniz