İzmir Urla'da manzaralı lüks satılık villalar

Ref: 6729
WhatsApp
M2 1500
Bina yaşı 0
Oda sayısı 5+1
Sahile uzaklık 2 km
Şehir mekezine uzaklık 25 km
Bahçe 1500 m2
Fiyat

Son yıllarda sıkça duyduğumuz "sakin yaşam" kavramıyla beraber talebin arttığı İzmir Urla'da, İzmir'in şehir merkezine yalnızca 25 km uzaklıkta yer alan butik villalar, deniz ve yeşil manzarasıyla prestijli bir bölgede yer almaktadır. Modern mimari detayları teknolojik altyapıyla birleştirilerek sunulan villalar, 1500 m² arazi üzerine inşa edilmiştir. Urla'daki sakin yaşam, temiz ve kaliteli hava, doğal güzellikleriyle beraber şehir yaşamından, karmaşasından kaçmak isteyenler için alternatif oluşturmaktadır. Bu da son yıllarda ciddi bir talep görmesine sebep olmaktadır. Hem şehir yaşamından kopmayacak bir mesafede hem de doğayla iç içe bir yaşam sunan villalar, yatırım düşünenler için de fırsat niteliğindedir.

Şahit olduğunuzda kendinizi özel hissedeceğiniz panoramik görüntüsü villaları cazip kılmaktadır. Yaz aylarında özel yüzme havuzunda yüzebilir, kışın da manzaraya karşı şömine karşısında ısınarak her mevsim huzur dolu günler geçirebilirsiniz. Teknik olarak ihtiyaç duyacağınız her donanıma sahip olan villalarda; ısı,ses ve su yalıtımı, teraslarda su ve ısı izolasyonu, klima tesisatı, depreme dayanıklı betonarme iskelet yapısı ve alüminyum otomatik pencere kepenkleri bulunmaktadır. 

Prestijli bölgede, özel bir manzaraya karşı titizlikle tasarlanmış bu villalar hakkında ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi istiyorum
Favorilerinize ekleyin
Döviz Kurları, 02 July 2021 1 USD=8.67, 1 EUR=10.26, 1 GBP=11.92

Bölgedeki diğer evler

Kaçırmayın!
Devamlı yeni portföyler ekliyoruz.
Sizi haberdar etmek isteriz.
Izmir'de Satilik Emlak
Daha fazla bilgi için bize telefonla ulaşabilirsiniz