İzmir Bornova'da doğa içerisinde lüks satılık konutlar

Ref: 6762
WhatsApp
Satışı Tamamlandı
M2 38-288
Alışverişe uzaklık 100 m
Sahile uzaklık 3 km
Fiyat guncellenmesi gerekebilir.
İzmir Bornova'da doğa içerisinde lüks satılık konutlar

İzmir'in prestijli alışveriş merkezleri, okulları olan semti Bornova'da doğanın içinde bir yaşam sloganıyla öne çıkan proje; modern mimari detaylarla oluşturulmuş konutlar, yeşil alan ve aktivite alanlarından oluşmaktadır. Proje alanının yüzde 72'lik kısmı yeşil alana aittir. 11.720 m2'lik alan içerisinde toplam 700 konut yer almaktadır. Kendine ait koruları da bulunan projede tam manasıyla yeşille ve birbirinden farklı çiçeklerle iç içe olacaksınız.

İzmir Bornova'da doğa içerisinde lüks satılık konutlar 0

Projenin diğer öne çıkan detayı ise; birçok alana hizmet eden sosyal alanlara sahip olmasıdır.

Açık spor alanları(tenis, basketbol, futbol), açılabilir kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, spor salonu, kreş, çocuk oyun alanı, playstation, sinema, kareoke salonu, satranç ve oyun odası, çalışma odası, mini golf sahası, masa tenisi, elektrikli araç şarj istasyonu, yürüyüş parkuru gibi her yaş ve ilgi alanına yönelik alanlar ve hizmetler bulunmaktadır. 

İzmir Bornova'da doğa içerisinde lüks satılık konutlar 1

Metroya 1 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan proje, konum olarak da oldukça avantajlı bir noktada yer almaktadır. 1+0, 1+1, 2+1, 2+1 Dubleks, 3+1, 3+1 Dubleks, 4+1, 4+1 Dubleks olmak üzere farklı daire seçenekleri bulunmaktadır. Daireler 25m2'den başlayarak 150 m2'ye kadar değişiklik göstermektedir. 

Şık ve estetik bir sokak ile bağlanacak olan projede, aradığınız her şeyi bulunmanız mümkün. 180 ay vade ile hemen teslim projeden daire satın alabilmek için bu fırsatı değerlendirin!

İzmir Bornova'da doğa içerisinde lüks satılık konutlar 2

Bir yandan doğa içerisinde yaşarken bir yandan şehrin tüm avantajlarına çok kısa sürede ulaşabileceğiniz bu projedeki konutlar hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Daha fazla bilgi istiyorum
Favorilerinize ekleyin
Döviz Kurları, 22 July 2023 1 USD=27.16, 1 EUR=30.24, 1 GBP=34.95

Bölgedeki diğer evler

Kaçırmayın!
Devamlı yeni portföyler ekliyoruz.
Sizi haberdar etmek isteriz.
Izmir'de Satilik Emlak
Daha fazla bilgi için bize telefonla ulaşabilirsiniz