İstnabul Esenyurt'ta tanınmış bir girişimci tarafından sunulan daire çeşitleri

Ref: 6190
WhatsApp
Satışı Tamamlandı
M2 125-244
Oda sayısı 2+1, 2.5+1,3+1, 4+1, 5+1, 6+1

Esenyurt, İstanbul'dan birinin çeşitli projelerle karşılaşabileceği gelişmekte olan bir bölgedir. Bu alandan satın alım kararınız varsa öncelikle itibar sahibi olan inşaat şirketlere bakmak önemlidir. Türkiye'nin en eski ve en başarılı inşaat şirketlerinden biri tarafından geliştirilen gelişim, aradığınız kaliteyi bütçenize uygun bir fiyat aralığında sizlere sunmaktadır. Golden Lead ile onaylanan bu proje 57.000m2’lik arazi üzerinde çocuklar ve ailelere uygun atmosfer oluşturmak için alanının %75’ini trafiğe kapalı olarak oluşturmuştur. 

Gelişimin bir diğer önemli avantajı ise metrobüs istasyonu ve E5 - TEM bağlantı yoluna yakın olmasıdır. Projenin sunduğu olanaklar arasında 7/24 güvenlik gözetimi, her daireye özel depolama alanı, dairelere doğrudan erişimi olan kapalı otoparklar, çocuk alanları, yüzme havuzları ve 2 km'lik bir yürüyüş yolu bulunmaktadır. Vizyonu yüksek standart ve modern yapı olan bu projedeki sınırlı sayıdaki daireler sahiplerini bekliyor.

Lütfen, bu mülkle ilgili herhangi bir sorunuzda bize ulaşmaktan çekinmeyin ve bu proje veya benzer alternatifleri için bir görüntüleme turu rezervasyonu yaptırmak isterseniz bildirin, mümkün olan en kısa sürede size geri dönelim.


It was last updated on 18-02-2022.
Daha fazla bilgi istiyorum
Favorilerinize ekleyin
Döviz Kurları, 08 June 2022 1 USD=17.19, 1 EUR=18.36, 1 GBP=21.54

Bölgedeki diğer evler

Kaçırmayın!
Devamlı yeni portföyler ekliyoruz.
Sizi haberdar etmek isteriz.
Istanbul'da satılık emlak ilanları
Daha fazla bilgi için bize telefonla ulaşabilirsiniz