Basın Ekspres yakınında hızlı gelişen bir bölgede yer alan, aile yaşamı için uygun daireler

Ref: 6206
WhatsApp
Satışı Tamamlandı
M2 105-130
Oda sayısı 2+1, 3+1
Fiyat
Satıcının para birimindeki fiyat : 520.000 ₺
İndirim 15%

Bölge eskiden Türkiye'nin önemli basım ve medya şirketlerinden bazılarını barındırıyordu, şimdi şehir merkezinde olmak isteyen beyaz yakalılar ve aileler için şehrin geri kalanından izole edilmiş bir deneyim yaşamaya başladı. 5 yıldızlı bir yeni otel ve İstanbul'un her iki havaalanına yapılan kongre yatırımlarıyla Basın Ekspress, diğer bölgeler arasında hızlı gelişen ve takdir gören bir yerel pazar olma özelliğini taşıyor.

E5, TEM ve Kuzey Marmara karayolları gibi ulaşım yollarının ekseninde yer alan oluşum, 10.000 metrekarelik bir arsa üzerinde , İstanbul'un büyük bir metro hattının bitişiğine komşu olarak yükseliyor. Konforlu bir yaşam ortamına önem veren şirket, mülklerin aileye uygun olması için sadece 2 + 1 ve 3 + 1 daireler sunmaktadır. Site içerisinde sakinler fitness sahalarına, çocuk oyun alanlarına ve koşu alanlarına erişebilmektedir. Projenin dışında, büyük hastanelerin yanı sıra özel ve devlet okulları da mevcuttur.

Bu uygun fiyatlı aile daireleri, % 50'den başlayan peşinatlarla birlikte 36 aylık taksit planını içeren özel bir promosyonla sunulmaktadır. Lütfen herhangi bir sorunuzda bize ulaşmaktan çekinmeyiniz ve bu mülk veya benzer alternatifleri için bir görüntüleme turu rezervasyonu yaptırmak istiyorsanız bize bildiriniz.

Last updated on 24-03-2021
Teslim tarihi Sep 2019
Satışı Tamamlandı
Daha fazla bilgi istiyorum
Favorilerinize ekleyin
Döviz Kurları, 02 July 2021 1 USD=8.67, 1 EUR=10.26, 1 GBP=11.92

Bölgedeki diğer evler

Kaçırmayın!
Devamlı yeni portföyler ekliyoruz.
Sizi haberdar etmek isteriz.
Istanbul'da satılık emlak ilanları
Daha fazla bilgi için bize telefonla ulaşabilirsiniz