İstanbul Topkapı'da satılık lüks konutlar

Ref: 6631
WhatsApp
Oda sayısı M2 Fiyat
Teslim tarihi Aug 2020
12 Ay vade
Satışı Tamamlandı
Alışverişe uzaklık 500 M
Sahile uzaklık 1.5 KM
Şehir mekezine uzaklık 1 KM

Flores Topkapı Projesi satişlarımız tamamlanmıştır. 2. el seçenekler yada satışları devam eden benzer projeler hakkında bilgi için lütfel iletişime geçiniz.

İstanbul'un ayrıcalıklı semtlerinden Topkapı'da yer alan Flores Topkapı Projesi; konut ve ticari birimlerden oluşan bir projedir. 5.000 m²'lik alan üzerinde yükselen projede 1+1, 2 +1 ve 3+1 seçeneklerinden oluşan farklı daire tipleri yer almaktadır. 59 m² ile 148 m² aralığından değişiklik gösteren konutlar toplamda 156 adettir. "L" şeklinde tasarlanan projede, ayrıca; 11 adet ticari ünite yer almaktadır. Proje konumu itibariyle, oldukça merkezidir. Toplu taşımaya dakikalar sonra ulaşabileceğiniz Flores Topkapı'da, yaşamınızı güzelleştirecek birçok kolaylık ve imkan bulunmaktadır. Projenin öne çıkan bir diğer önemli özelliği ise; 2.000 m²'lik bir ekolojik bahçeye sahip olmasıdır. Şehrin merkezinde size nefes aldıracak, ruhunuzu dinlendirecek bu yeşil alanlar ile Flores Topkapı'da yaşamaya başladığınızda yaşam kalitenizi de oldukça yükselteceksiniz. 

Konumunun ve diğer öne çıkan tüm özelliklerinin yanı sıra Flores Topkapı'da yaşam size birçok farklı alanlar sunmaktadır. Her yaş ve ilgi alanına göre sunduğu sosyal donatılar sayesinde yaşamınıza yepyeni güzellikler katabileceksiniz. Hobi bahçeleri, hamam, spa merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, kütüphane, sinema odası ve oyun odasıyla beraber kendinize uygun alanlarda hem sosyalleşecek hem de kendinizi şehrin stresinden arındırarak geliştirebileceksiniz. Bu fırsatı sunan projeden yerinizi ayırtmak için acele edin!

Last updated on 11-09-2021
Daha fazla bilgi istiyorum
Favorilerinize ekleyin
Döviz Kurları, 02 July 2021 1 USD=8.67, 1 EUR=10.26, 1 GBP=11.92

Bölgedeki diğer evler

Kaçırmayın!
Devamlı yeni portföyler ekliyoruz.
Sizi haberdar etmek isteriz.
Istanbul'da satılık emlak ilanları
Daha fazla bilgi için bize telefonla ulaşabilirsiniz