İstanbul Basın Ekspres Bölgesi'nde satılık daireler

Ref: 6641
WhatsApp
M2 49-143
Bina yaşı 0
Oda sayısı 1+1, 2+1, 3+1
Fiyat
Satıcının para birimindeki fiyat : 773.000 ₺
İndirim 10%

İstanbul'da son yıllarda popülerliğinin arttığı Basın Ekspres Bölgesi'nde yer alan Nivo İstanbul, daha önce 2 fabrikanın bulunduğu 42.000 m²'lik bir arsa üzerinde yer almaktadır. Farklı işlevlerle kurgulanan proje, 6 bloktan oluşmaktadır. 3  blok home-ofis, 2 bloğu konut, 1 blok da apart şeklinde planlama yapılmıştır. 1+1 ve 2+1 daire tipleri bulunan projede, isteğe bağlı olarak modüler sistemle 3+1'e de dönüştürülebilmektedir.  Proje alanı içerisinde, uzmanlardan destek alarak hazırlanan peyzaj alanları, hem sosyalleşmenize hem de şehrin ortasında yeşille, doğayla buluşmanıza olanak sağlayacaktır.

Tecrübesi ve özgün projeleriyle tanınan Dome+Partners Mimarlık tarafından projelendirilen Nivo İstanbul, duyarlı tasarımı ve sürdürülebilirlik prensipleriyle beraber Amerikan Yeşil Konseyi tarafından verilen LEED Gold sertifikasını almayı hedeflemektedir. Ayrıca; Nivo İstanbul, 3 farklı European Property Awards ödülüne sahip, bunlar; en iyi ofis projesi, en iyi konut projesi ve en iyi karma proje ödülleridir. Farklı disiplinlerden gelen, alanında uzman birçok kişiyle çalışılan projede, tüm detaylar titizlikle belirlenerek uygulamaya alınmıştır. Nivo İstanbul'un bir diğer en önemli avantajı; D-7 ve E-5 yollarının kesişiminde bulunmasıdır. Küçükçekmece ilçe merkezine de oldukça yakın olan proje, ayrıca; 3 adet AVM'ne oldukça yakındır. (Starcity Outlet, Kuyumcukent, ArmoniPark Outlet Center.)

Tüm bu özelliklerle beraber, her yaş ve ilgi alanına göre farklı sosyal alanları da bulunan Nivo İstanbul'da yaşamaya başlayınca, yaşam kalitenizi yükseklere çekebilirsiniz. Sizlere sunduğu hobi odası, sauna, alışveriş mağazaları, sinema salonu, oyun odası, Türk Hamamı, açık ve kapalı yüzme havuzu, koşu pisti gibi birçok farklı sosyal alanla da güzel vakit geçirebilir, bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

Her geçen gün yatırım değerinin katlanarak arttığı bir bölgede yer alan Nivo İstanbul'dan şimdiden yerinizi ayırtmak, sizler için ileride büyük avantaj sağlayacaktır.

Last updated on 16-05-2021

Fiyat Listesi

Kat planıFiyat
1+1$ 91,805
2+1$ 143,230
3+1$ 233,729
Teslim tarihi Dec 2021
12 Ay vade
Daha fazla bilgi istiyorum
Favorilerinize ekleyin
Döviz Kurları, 27 May 2021 1 USD=8.42, 1 EUR=10.28, 1 GBP=11.90

Bölgedeki diğer evler

Kaçırmayın!
Devamlı yeni portföyler ekliyoruz.
Sizi haberdar etmek isteriz.
Istanbul'da satılık emlak ilanları
Daha fazla bilgi için bize telefonla ulaşabilirsiniz