İstanbul Kadıköy'de avantajlı konumda satılık lüks daireler

Ref: 7356
WhatsApp
Satışı Tamamlandı
M2 92-226
Oda sayısı 2+1, 3+1, 4 +1
İstanbul Kadıköy'de avantajlı konumda satılık lüks daireler

İstanbul'un en prestijli ve tanınmış ilçelerinden Kadıköy'ün son yıllarda yüzünü değiştirerek yenilenen semti Fikirtepe'de yer alan proje, her geçen gün yatırım değerinin arttığı noktalardan birisidir. Avantajlı konumu, ulaşım ağlarına, toplu taşımaya, alışveriş merkezlerine, tanınmış caddelerine yakınlığı gibi birçok sebep ile öne çıkmaktadır. Bu projeyi kendi içerisinde özgün kılan diğer noktası ise; muhteşem deniz ve adalar manzarasına sahip olmasıdır. Proje, 11.325 m2 alan üzerine 3 blok, 24 kat ve 541 daireden oluşmaktadır. Blokların zemin katında da ticari amaçlı olarak kullanılacak 12 adet alan bulunmaktadır.

İstanbul Kadıköy'de avantajlı konumda satılık lüks daireler 0

Modern mimari özelliklerle lüks detayları harmanlayarak oluşturulan daireler, 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 3 farklı tiptedir. Daireler, 54 m2'den 246 m2'ye kadar değişiklik göstermektedir. Bütün dairelerin mutfaklarında, ocak, davlumbaz ve bulaşık makinesinden oluşan ankastre set bulunmaktadır. Proje alanı içerisinde, kapalı otopark ve misafir açık otoparkı yer almaktadır. 7/24 güvenlik personeli ve kamera sistemiyle güven içerisinde yaşamanız önemsenmiştir. 

Konumu ve iç mekan özellikleri dışında projede herkese hitap eden çeşitli ayrıcalıklarda bulunmaktadır. Fitness merkezi, pilates ve yoga odaları, sauna, buhar odası, SPA, açık/kapalı yüzme havuzu, dinlenme ve masaj odaları, çocuk oyun alanı gibi sosyal ayrıcalıklara sahip olacağınız projede, kendinizi özel hissedeceğiniz birçok sosyal donatı bulunmaktadır. 

İstanbul Kadıköy'de avantajlı konumda satılık lüks daireler 1

Hemen teslim projeler hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçin.

This property was published on 22-10-2020.
It was last updated on 27-11-2022.
Daha fazla bilgi istiyorum
Favorilerinize ekleyin
Döviz Kurları, 22 July 2023 1 USD=27.16, 1 EUR=30.24, 1 GBP=34.95

Bölgedeki diğer evler

Kaçırmayın!
Devamlı yeni portföyler ekliyoruz.
Sizi haberdar etmek isteriz.
Istanbul'da satılık emlak ilanları
Daha fazla bilgi için bize telefonla ulaşabilirsiniz