İstanbul'da eşsiz bir projede, deniz kenarında olan lüks daireler

Ref: 6140
WhatsApp
Fiyat
5+1298-347 m2$ 1,059,520 - $ 1,106,264
Seller's currency is Turkish Lira, show prices in Lira.
Para birimini degistir
Teslim tarihi Dec 2020
Fiyat guncellenmesi gerekebilir.
İstanbul'da eşsiz bir projede, deniz kenarında olan lüks daireler

İstanbul'un denize kıyısı olan semtlerinden Zeytiburnu'nda yer alan Yedi Mavi Projesi; ödüllü bir proje olup, Türkiye'nin önde gelen mimarlık ofislerinin imzalarını taşımaktadır. Tabanlıoğlu Mimarlık ve Gönye Tasarım mimarlarının projelendirdiği Yedi Mavi Projesi, sizlere ihtiyaç duyabileceğiniz her şeye kolayca ulaşabilmeniz için her şeyi düşünmüş bir projedir.

İstanbul'da eşsiz bir projede, deniz kenarında olan lüks daireler 0
Projenin iç mimari ve dekorasyon tasarımlarını üstlenen Gönye Tasarım, Los Angelas'ta IDA-International Design Awards 2017 yarışmasında "Honorable Mention" ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Sizler de iddialı ve ödüllü bir projede yaşamaya başlayarak yaşam kalitenizi ve konforunuzu üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Zeytinburnu Sahil'in hemen yanında yer alan Yedi Mavi Projesi'nde hemen hemen her daireden eşsiz deniz manzarasını görebilirsiniz. 7 bloktan oluşan projede, bloklar arasındaki mesafe bilinçli bir şekilde planlanarak her dairenin görüş açısı düşünülerek, manzaradan faydalanılması hedeflenmiştir. Ayrıca; bloklar arasındaki geniş mesafelerde peyzaj alanlarıyla değerlendirilerek, sizlere yeşil bir yaşam alanı da sunulmuştur. Bunun dışında, özel bahçeli bir evde yaşamak isteyenlere de bahçeli dubleks daireleri de bulunmaktadır.

İstanbul'da eşsiz bir projede, deniz kenarında olan lüks daireler 1
Yedi Mavi Evleri'nde, KNX Otomasyon Kontrol Sistemi sayesinde, evinizde bulunmadığınız zamanlarda dahi, evinizi kontrol edebileceksiniz.

Isıtma sistemi, klima sistemi, aydınlatmalar, giriş çıkışlardaki güvenlik, su sayacını kontrol eden dedektör gibi kullandığınız hemen hemen tüm sistemi her zaman güven içerisinde kullanabileceksiniz. Proje alanı içerisinde tüm bunlar dışında, yaşayan insanların konforunu sağlayan birçok uygulama ve alan mevcuttur. Havaalanı transfer hizmeti, elektrikli araç şarj istasyonu, ambulans hizmeti, spor aktivite alanı, açık-kapalı yüzme havuzu, özel kurye gibi ihtiyaç ve isteklerinize göre sizleri önceden düşünüp farklı hizmetler sunan Yedi Mavi Evleri'nde yaşamaya başladığınızda, özel bir hayatın kapılarını aralayacaksınız.

İstanbul'da eşsiz bir projede, deniz kenarında olan lüks daireler 2

Daha fazla bilgi istiyorum
Favorilerinize ekleyin
Döviz Kurları, 10 May 2024 1 USD=32.09, 1 EUR=34.59, 1 GBP=40.24

Bölgedeki diğer evler

Kaçırmayın!
Devamlı yeni portföyler ekliyoruz.
Sizi haberdar etmek isteriz.
Istanbul'da satılık emlak ilanları
Daha fazla bilgi için bize telefonla ulaşabilirsiniz