İstanbul Esenyurt Gümüş Park Evleri, satılık düşük fiyatlı daireler

M2 84-280
Bina yaşı 0
Oda sayısı 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
Fiyat
Satıcının para birimindeki fiyat : 539.350 ₺
İndirim 10%

İstanbul'da gayrimenkul yatırımının her geçen gün arttığı Esenyurt'ta yer alan Gümüş Park Evleri;

11.263 m² arsa üzerine 3 bloktan oluşmaktadır. Öne çıkan en önemli özelliklerinden birisi bu alanın %70'lik kısmı peyzaj alanına ve sosyal tesise aittir. Yani; yaşayan insanlara sadece lüks bir daire sunmayı değil, keyifli ve huzur içerisinde zaman geçirmek isteyeceği bir yaşam alanı sunmayı hedeflemektedir. Bunu yaparken peyzaj danışmanlarıyla beraber mahalle havasında bir dış mekan kurgulanmıştır.

Ayrıca; isteklerinize göre hoş vakit geçireceğiniz, günün yorgunluğundan arınabileceğiniz sosyal alanlarıyla da sizlere konforlu bir yaşamın anahtarını sunan
Gümüş Park Evleri'nde;yüzme havuzu, fitness merkezi, Türk hamamı, sauna, basketbol ve tenis sahası, güneşlenme terası bulunmaktadır. Kendi zevkinize uygun bu alanlardan birini seçerek hem yaşam kalitenizi yükseltebilir hem de zamanınızı verimli şekilde kullanabilirsiniz.


Gümüş Park Evleri'nde, çift cepheden ışık alarak aydınlık ve ferah bir dairede yaşamanın zevkine varabilirsiniz.

Ayrıca; 1+1, 2+1 ve 3 +1 daire seçenekleri de bulunmaktadır. İhtiyacınıza ve bütçenize bağlı olarak dairenizi belirleyerek, yüksek ısı ve yalıtım standartları olan bu projeden bir daire sahibi olabilirsiniz. Toplu taşımaya, ana arter yollara, önemli hastanelere ve okullara da oldukça yakın olan Gümüş Park Evleri'nde yaşamaya başladığınızda, hem merkezi konumun avantajından faydalanacak hem de sunduğu imkanlarla şehrin tüm kirliliğinden ve gürültüsünden kendinizi uzaklaştırabileceğiniz birçok sosyal alanı değerlendirebileceksiniz. Sınırlı sayıda satılmayan dairesi kalan projeyi ve sunulan ödeme kolaylıklarını kaçırmamak için acele edin!

Last updated on 30-05-2020
Teslim tarihi May 2019
Daha fazla bilgi istiyorum
Favorilerinize ekleyin
Döviz Kurları, 04 January 2021 1 USD=7.60, 1 EUR=9.21, 1 GBP=10.50

Bölgedeki diğer evler

Istanbul'da satılık emlak ilanları
Geri İstanbul Konut Projeleri
Daha fazla bilgi için bize telefonla ulaşabilirsiniz