İstanbul'da Boğaz manzaralı satılık lüks daireler

Ref: 5932
WhatsApp
M2 86-136
Oda sayısı 1+1,2+1
Fiyat

Bu lüks konut projesi İstanbul'un göbeğinde, Şişli semtinde ve İstanbul'un bilinen bazı konutlarının yakınında bulunmaktadır. Kompleks, rezidans daireleri, çatı katları ve otel konseptli süitleri ile tüm lüks yaşam tarzlarını görkemli yüksek bir kule altında birleştirmektedir. Quasar İstanbul, sundukları kanıtlanmış mükemmel ve kusursuz hizmetleriyle size İstanbul'un lüks ve muhteşem yaşam tarzından özel bir tat almayı vaat etmektedir.

Proje, kültürel ruh hali, kozmopolit ruh hali ve doğal ruh hali gibi farklı kategorilerde sunulan yaşam seçenekleriyle hayal gücünün ötesinde bir yaşam sunmaktadır. Her ruh hali, ünvanına hizmet etmek üzere tasarlanmış olup  neredeyse tamamı İstanbul'un muhteşem panoramik manzarasına sahiptir. Bir otelin sosyal tesisleri arasında bulabileceğiniz pek çok şeyi bulabilirsiniz: fitness merkezleri, saunalar, buhar odaları, yüzme havuzları ve dahası. Yatırımcılar 1+1, 2+1 ve 3+1 konut daireli bu projenin emlak ve suit yatırımları için garantili gelir sağladığına ayrıca dikkat etmelilerdir. 

Mecidiyeköy'de bulunan Şişli bölgesi, gelişmiş bir ulaşım merkezine sahip olup, metro, metrobüs ve ana otobüs güzergahlarına bir dakikalık yürüme mesafesindedir.

Ödeme seçenekleri, ayrıntılı kat planları veya olası görüntüleme olanakları hakkında daha fazla bilgi için Whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

This property was published on 13-10-2019.
It was last updated on 12-06-2022.
Daha fazla bilgi istiyorum
Favorilerinize ekleyin
Döviz Kurları, 02 November 2022 1 USD=18.67, 1 EUR=18.49, 1 GBP=21.48

Bölgedeki diğer evler

Kaçırmayın!
Devamlı yeni portföyler ekliyoruz.
Sizi haberdar etmek isteriz.
Istanbul'da satılık emlak ilanları
Daha fazla bilgi için bize telefonla ulaşabilirsiniz