Beylikdüzü'nde deniz manzaralı 4,5+1 satılık villa

WhatsApp
M2 280
Oda sayısı 4+1
Bahçe 680 m2
Fiyat
Satıcının para birimindeki fiyat : 3.300.000 ₺

İstanbul'un gelişen ve değişen semtlerinden Beylikdüzü'nde yer alan villa bir kompleks içerisinde yer almaktadır. Bu kompleks içerisinde yer alan villaların ortak kullanıma ait çeşitli sosyal donatılar bulunmaktadır. Açık yüzme havuzu, çocuk oyun parkı, basketbol,tenis ve futbol sahası gibi sosyalleşip, sporunuzu yapabileceğiniz alanlar mevcuttur.

Doğa içerisinde, deniz manzaralı villadan dakikalar sonra denize ulaşabilirsiniz. Peyzaj tasarımı da başarılı şekilde uygulanmış olan villada hem yeşil doğayı hem de deniz manzarasıyla mavi doğayı aynı anda yaşayacaksınız. Villa; nezih, sakin bir semt içerisinde şehrin imkanlarına yakın ancak, şehrin kaosundan uzak bir yaşam için ideal bir yaşam alanı sunmaktadır.

Vatandaşlık için uygunluk taşıyan villa, 4,5+1 odalı olup, 2 katlı, 280 m2'dir. 680m2'lik de geniş ve istediğiniz amaçlara uygun şekilde kullanabileceğiniz kullanışlı bahçe alanı vardır. Salondaki boydan boya olan doğramalar, balkon ve bahçe alanına açılmaktadır. Bu alanda, şömine ve barbekü yeri mevcuttur. Dostlarınızla, ailenizle güzel vakit geçirip, yemekler yiyebileceğiniz şekilde kurgulanmıştır.

Doğanın içerisinde, nezih bir semtte yer alan bu villa hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Last updated on 01-04-2021
Daha fazla bilgi istiyorum
Favorilerinize ekleyin
Döviz Kurları, 06 April 2021 1 USD=8.15, 1 EUR=9.63, 1 GBP=11.28

Bölgedeki diğer evler

Istanbul'da satılık emlak ilanları
Daha fazla bilgi için bize telefonla ulaşabilirsiniz