ویلای مدرن و مجلل سه خوابه در بلک ، آنتالیا

M2 220
سن ساختمان 11-15
تعداد اتاق 3+1
مسافت تا مرکز خرید 200 m
مسافت تا ساحل 2 km
مسافت تا مرکز شهر 3 km
قیمت
قیمت اصلی به ارز فروشنده : € 170.000
بهترین ضمانت قیمت ملک بهترین ضمانت قیمت ملک
اضافه به لیست علایق

ویلا در بلک ، که یکی از مناطق برجسته آنتالیا است و پذیرای بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی است؛ 3 + 1 است و 220 متر مربع است. در ویلا 3 طبقه 4 توالت و 4 بالکن وجود دارد. یکی از ویژگی های بارز ویلا که به گونه ای طراحی شده است که برای استفاده گسترده و راحت مناسب است؛ نزدیک به زمین های گلف است. همچنین؛ این ویلا که نزدیک به مرکز ، سوپر مارکت ها و جاده اصلی نیز قرار دارد ، در یک مکان سودمند واقع شده است. هم در دور از سر و صدا و هرج و مرج شهر و هم در فاصله ای نزدیک از امکانات آن واقع شده است. این فرصتی است برای کسانی که به دنبال یک زندگی آرام و آرام در طبیعت هستند.

 

وقتی زندگی خود را در ویلا احاطه شده با فضای سبز و باغ شروع کنید ، زندگی راحت و سالم را آغاز خواهید کرد. شما قادر خواهید بود سالها در این فضای نشیمن که هوای تمیز و اکسیژن زیادی را ارائه می دهد بمانید. مبلمان و لوازم جانبی که مدرن و ماندگار ترجیح می دهند از درجه یک با کیفیت بالا هستند.

 

برای کسانی که به دنبال یک زندگی معتبر و ساکت در یک منطقه مناسب هستند ، لطفا جهت کسب اطلاعات دقیق تر در مورد این ویلا که با از دست ندهید با ما تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر در خواست دارم
نرخ ارز, 23 November 2020 1 USD=8.10, 1 EUR=9.58, 1 GBP=10.26

دیگر خانه های یافت شده در محدوده انتخابی

خرید ملک در ترکیه
به عقب
برای اطلاعات بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید